Çözüldü Node.js server-side JavaScript nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Captain Levi

Hectopat
Makaleler
10
Yer
Paradis
Merhaba. Görev yöneticisinde gezinirken Node.js server-side JavaScript diye bir şey gördüm. İlk defa görüyorum bu bir virüs mü yoksa bir Windows yazılımı mı? Bu yazılımı sonlandır desem bir şey olur mu? Söylerseniz sevinirim.

Çözüm
Discord vb. uygulama kullanıyorsanız normal. Arkada açık olan normal bir uygulama kullanıyordur büyük ihtimalle.
Discord, Electron.js tabanlı.
Merhaba. Görev yöneticisinde gezinirken Node.js server-side JavaScript diye bir şey gördüm. İlk defa görüyorum bu bir virüs mü yoksa bir Windows yazılımı mı? Bu yazılımı sonlandır desem bir şey olur mu? Söylerseniz sevinirim.
Node.JS kullanan bir program çalıştırıyorsan arka planda o yüzden çalışıyor olabilir. Adobe yazılımları sisteminizde kurulu mu? Örneğin Photoshop gibi. Ondan dolayı da arka planda çalışabilir diye biliyorum.
Discord Node.js kullanılan uygulama kullanıyorsanız normal. Arkada açık olan normal bir uygulama kullanıyordur büyük ihtimalle.

Son düzenleme:
Discord vb. uygulama kullanıyorsanız normal. Arkada açık olan normal bir uygulama kullanıyordur büyük ihtimalle.
Discord, Electron.js tabanlı.
Node.JS kullanan bir program çalıştırıyorsan arka planda o yüzden çalışıyor olabilir. Adobe yazılımları sisteminizde kurulu mu? Örneğin Photoshop gibi. Ondan dolayı da arka planda çalışabilir diye biliyorum.

Çözüm
Teşekkür ederim ben de virüs sandım.
Zararlı olduğuna dair şüpheniz varsa sisteminize iyi bir IS kurup tam tarama yapabilirsiniz fakat aynı durum bende de söz konusu. Adobe yazılımlarının bir modülü Node.JS kullandığından arkada çalışıyor kendileri.

Yeni konular

Geri
Yukarı