Node.js'nin son sürümü Windows 7'ye yüklenebilir mi?

KafaChannel

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Birkaç gün önce kendi discord botumu kurmaya karar verdim fakat Node.js botun tokenini kabul etmiyor. Yani bota giriş yapamıyorum. Bununla ilgili birkaç araştırma yaptım ve Node.js'nin son sürümünü indirmem gerektiğini öğrendim. Node.js sadece Windows 8.1 ve üstünü destekliyor fakat ben Windows 7 kullanıyorum. Node.js'nin Windows 7'yi destekleyen son sürümü kabul etmiyor ve token hakkında hata alıyorum. Herhangi bir yolla Node.js'nin son sürümünü Windows 7'ye yükleme gibi bir şansım var mı? Varsa nedir? Yanıtlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Aldığım hata:
SyntaxError: Unexpected token '?'
←[90m at Object.compileFunction (vm.js:344:18)←[39m
←[90m at wrapSafe (internal/modules/cjs/loader.js:1048:15)←[39m
←[90m at Module._compile (internal/modules/cjs/loader.js:1082:27)←[39m
←[90m at Object.Module._extensions..js (internal/modules/cjs/loader.js:1138:1
0)←[39m
←[90m at Module.load (internal/modules/cjs/loader.js:982:32)←[39m
←[90m at Function.Module._load (internal/modules/cjs/loader.js:875:14)←[39m
←[90m at Module.require (internal/modules/cjs/loader.js:1022:19)←[39m
←[90m at require (internal/modules/cjs/helpers.js:72:18)←[39m
at Object.<anonymous> (C:\Users\ege berke\Desktop\emanis\node_modules\←[4mdi
scord.js←[24m\src\client\BaseClient.js:4:21)
←[90m at Module._compile (internal/modules/cjs/loader.js:1118:30)←[39m

Node.js son sürümünü kurduktan sonra, NODE_SKIP_PLATFORM_CHECK adında bir ortam değişkeni oluşturup, değerini "1" yaparsan, Node.js işletim sistemi kontrolü yapmıyor. Ortam değişkenini nasıl oluşturacağını internetten araştırabilirsin, çok kolay. Yapamazsan buradan yardımcı oluruz.

Node.js son sürümünü kurduktan sonra, NODE_SKIP_PLATFORM_CHECK adında bir ortam değişkeni oluşturup, değerini "1" yaparsan, Node.js işletim sistemi kontrolü yapmıyor. Ortam değişkenini nasıl oluşturacağını internetten araştırabilirsin, çok kolay. Yapamazsan buradan yardımcı oluruz.

Nasıl yapacağım? Anlatırsan çok minnettar kalırım.

Birkaç araştırma yaptım ve sistem özelliklerinden ortam değişkenlerini ekledim ve bilgisayarı yeniden başlattım. Fakat bir değişiklik olmadı hala yeni sürümü kuramıyorum. Cevabınızdaki ilk cümlede "son sürümünü kurduktan sonra" diyor. Son sürümü kuramıyorum ama. Anlamadım lütfen en yakın zamanda yanıt verin. Teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı