NodeJS kaynak önerisi

tet

Hectopat
NodeJS öğrenmek istiyorum ve kendime uygun ( temel seviye ) kurs/kaynak arıyorum, Udemy/YouTube olabilir ücretli olması sorun değil çok pahalı olmadıkça. Dil olarak Türkçe tercihimdir, şimdiden teşekkür ederim.

BTK Akademi'de bulunan "Giriş Seviye JavaScript" ve "İleri Düzey JavaScript" kurslarına göz atabilirsiniz, ücretsiz ve bitirdiğiniz zaman bir sınava tabii tutuluyorsunuz; geçebilirseniz sertifika alıyorsunuz. Bir işe girmeyi düşünürseniz sertifikanız işe yarayabilir.

BTK Akademi'de bulunan "Giriş Seviye Java" ve "İleri Düzey Java" kurslarına göz atabilirsiniz, ücretsiz ve bitirdiğiniz zaman bir sınava tabii tutuluyorsunuz; geçebilirseniz sertifika alıyorsunuz. Bir işe girmeyi düşünürseniz sertifikanız işe yarayabilir.
NodeJS'in Java ile alakası yok.

Bu oynatma listesine göz atabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

NodeJS'in Java ile alakası yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
JavaScript yazacaktım özür dilerim.
JavaScript mi demek istediniz?
Evet benim hatam.
JavaScript mi demek istediniz?
Sanırım attığım dersleri birleştirmişler.

Yaklaşık 700 bölümden oluşan bir ders, en sonunda ise sınav var. Buradan tam olarak JavaScript'i öğrenebilirsiniz. Dersi veren hoca da gayet iyi bir hoca.

Documentation | Node.js Bu resmi dokümantasyonu.
Türkçe kursları pek tavsiye etmem açıkçası video kalitesi olsun anlatım olsun çok yavan geldi bana. Aşağıdakiler güzeldir.

Documentation | Node.js bu resmi dokümantasyonu.
Türkçe kursları pek tavsiye etmem açıkçası video kalitesi olsun anlatım olsun çok yavan geldi bana. Aşağıdakiler güzeldir.

Arkadaşa katılıyorum, yabancıların kaynakları daha doğru ve güvenilir. Fakat orta-iyi bir İngilizceye sahip olman gerekli.

Teşekkür ederim.

Yaklaşık 700 bölümden oluşan bir ders, en sonunda ise sınav var. Buradan tam olarak JavaScript'i öğrenebilirsiniz. Dersi veren hoca da gayet iyi bir hoca.

Nedense btk akademiye karşı bi ön yargım var ama bakacağım teşekkür ederim.

Evet yabancı kaynaklar her zaman için daha iyi oluyor ama yeterince İngilizcem olmadığı için ve konuya yabancı olduğum için Türkçe kaynağa mecburum.

Teşekkür ederim.

Nedense btk akademiye karşı bi ön yargım var ama bakacağım teşekkür ederim.

Evet yabancı kaynaklar her zaman için daha iyi oluyor ama yeterince İngilizcem olmadığı için ve konuya yabancı olduğum için Türkçe kaynağa mecburum.

Evet haklısınız, yukarıda da dediğim gibi.
BTKAkademi'de olan dersler Udemy'de paralı olan dersler zaten :). Ücretsiz bir şekilde alınmış sadece bir farkı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı