Nofap sağlıklı mı zararlı mı?

İyi rüyalanmalar.

Doğal döngüyü sağlamanın biri kendiliğinden olan diğeri elle yaptığınız iki yolu var. Ben burada herhangi bir sorun göremiyorum. Sadece aşırıya kaçmamak lazım.

Aynen bu dediğin mantıklı.

Dünyanın en saçma laf çarpıtması neden bana laf atlıyorsun ? Nofap diye bir akım var ve bulunduğum durumda gayet mantıklı ve uygun geldi konuyu açtım çünkü bu tarz konularda bilgim yok ve olan varsada yardım eder diye. Ne alaka süper güç falan tek merak ettiğim bağımlılık derecesinde olan biri nofap ile boşalma olayını sağlıklı bir düzene sokabilir mi sokamaz mı başka yöntemler var mı? Saçma sapan laf atmaya gerek yok herkes biliyor bir uzman tavsiyesi almayı doktora gitmeyi burada yazdım çünkü cevabı burada bekliyorum kronik bir vaka değilim.
Teşekkür ederim cevabı mı aldım
Teşekkür ederim cevabı mı aldım
Uygun olanı haftada 2 defa planlı ve düzgünce olandır. Götümden sallamıyorum. YouTube'da Berk Karataş diye bir doktor gayet düzgünce anlatmış. Aklındaki soruları kaldırır.
Tamamdır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…