Nokia 2600C tuş kilidi kaldırma işlemi nasıl yapılır?

35mmart

Picopat
Daha fazla  
Anneanneme yaşından dolayı bu telefonu almıştım ancak telefonun ekranı kapanınca otomatik olarak tuş kilidi çıkıyor ayarlardan baktım ancak maalesef nasılsın kaldıracağını bulamadım internetteki kaynakları da yokladım ancak bir sonuç elde edemedim. Bu problemi nasıl çözebilirim?

Tuşlara yanlışlıkla basılmasını önlemek için, Menü seçeneğini belirleyin ve tuşları kilitlemek için 3,5 saniye içinde * tuşuna basın. Tuş kilidini açmak için, Tuş aç seçeneğini belirleyin ve 1,5 saniye içinde * tuşuna basın.

Tuşlara yanlışlıkla basılmasını önlemek için, Menü seçeneğini belirleyin ve tuşları kilitlemek için 3,5 saniye içinde * tuşuna basın. Tuş kilidini açmak için, Tuş aç seçeneğini belirleyin ve 1,5 saniye içinde * tuşuna basın.
Evet bunu biliyoruz ancak kendisi 97 yaşında ve her seferinde bunu yapması oldukça zor bir işlem.

Tuşları kilitlemek için Git > Tuş takımını kilitle öğesini seçin. Tuş kilidini açmak için tuşuna hızlıca basın ve Kilit aç öğesini seçin.

Tuşları kilitlemek için Git > Tuş takımını kilitle öğesini seçin. Tuş kilidini açmak için tuşuna hızlıca basın ve Kilit aç öğesini seçin.
Yanlış anladınız. Telefonu kilitlemek istemiyoruz. Telefonu açtığımızda direkt kilit ekranı gelmesin istiyoruz.

Geri
Yukarı