Nokia 6 vs LG Q6

CemTUNC_

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Oyun oynamayacağım. Telefon ısınmasın, kamerası iyi olsun, sağlam olsun, şarjı iyi gitsin istiyorum. Snapdragon 435 1080x2160 için yeterli olur mu? Hangisini önerirsiniz?

Benzer konuları tekrar tekrar açmayın. Açtığın konuların içerisinden sorabilirsin. Sorunu da cevap veriyorum LG Q6 oyunlarda daha çok ısınmakta. Pil süreleri ikisinin de günü çıkartmalık fakat Nokia 6 bir tık daha iyi gibi. Kamera olarak da Nokia 6 daha canlı resimler çekmekte. Samsung telefonlarda gördüğümüz gibi yapay renk dolgunluğu katmakta. Üst düzey oyun oynamayacağın için günlük kullanımlar için iki telefon da yeterli olur.

900 TL'ye Nokia 6 Alınır mı?

1000 TL'ye IPhone 6 Alınır mı?

1000 TL Civarı Akıllı Telefon Önerisi

Nokia 6 almanı tavsiye ediyorum 2 cihaz arasından. Tüm LG'lerde kronik olan ghost Screen problemi q6 da da olacaktır. Hem ekran çözünürlüğü ufak bir derece daha düşük olduğu için Nokia 6'nın performansı daha iyi. Yakın zamanda Lg G5 kullanmış biri olarak size şahsi tavsiyem Türkiye'deki aktiflik durumunu düşüren ve kötü bir servis ağına sahip LG'den gerçekten uzak durman.

Amiral gemileri dışında LG modellerinde Ghost Screen yok. Yanlış bilgi vermeyin.

Soruya gelecek olursak daha önce açtığın konuda da size dedim. 900 TL'ye Nokia 6 bulduysanız alın.
Q6 pek çok yönden eksik ve sorunlu bir cihaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı