Nokia 8 alınır mı?

Arkadaşlar merhaba. 2200 TL'ye alınacak en iyi telefonu araştırdım ve bunun sonucunda Nokia 8'i buldum. Sizin de tavsiyeleriniz var mı veya Nokia 8 bu fiyatını hak ediyor mu, hak etmiyorsa Nokia 8'i geçen fiyat performans bir telefon var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoğu kişi öneriyor. Tasarımını hiç beğenmedim ben ama. Ucuz bulursam ben de alabilirim. Ne kadara nereden buldunuz acaba?

Evet öneren çok. Tasarımını bende pek beğenmedim ama bu fiyata bu donanım şuan hiçbir telefonda yok epey diye bir site var telefon karşılaştırmaları yapan orada birçok siteden fiyatlar var bulabilirsin.

Snapdragon 835'li ve 2K ekranlı telefonu 2200TL'ye istesen de (Sıfır) bulamassın. Tek at telefona.

Bende öyle düşünüyorum. Yani birçok telefona baktım araştırdım ve en son nokia 8 fiyat performans olarak zirvede. 2400 tl ye Xiaomi Mi A2 var 6gb ram 128gb hafızalı ama onda ise snapdragon 660 var.

Xperia XZ1 ile bolca kıyaslanan bir telefondu, XZ1'in fiyatı uçtu gitti. Bugün telefon alacak olsam Nokia 8 alırdım.

Evet Xperia XZ1 şuan 2700 civarında bulunuyor. Nokia 8 ise 2000 Tl den başlayıp yukarı doğru çıkıyor. Yani hala fiyat performans olarak en önde sanırım nokia 8 alıcam.

Evet halen alınabilirliği yüksek bir telefon, fiyatlar ortada malum.

Ben telefonda kamerayı çokça kullandığımda ötürü nokia 8 tercih etmezdim. Snapdragon 835 olması bir tercih sebebi elbette ve saf android kullanmasından ötürü yağ gibi akar gider günlük kullanımlarda cihaz. Fakat dediğim gibi kamerasından ötürü tercih etmezdim.

Evet kamerası pek iyi değil ama fiyat segmentine göre pek de fena sayılmaz. Ben genellikle video, oyun, sosyal medya falan kullanıyorum. Benim için hız, şarj, depolama ve ekran boyutu önemli olduğu için Nokia 8'den vazgeçtim. Şuan Mİ MAX 3 almaya karar verdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…