Nokia 8 alınır mı?

Arkadaşlar merhaba. 2200 TL'ye alınacak en iyi telefonu araştırdım ve bunun sonucunda Nokia 8'i buldum. Sizin de tavsiyeleriniz var mı veya Nokia 8 bu fiyatını hak ediyor mu, hak etmiyorsa Nokia 8'i geçen fiyat performans bir telefon var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet öneren çok. Tasarımını bende pek beğenmedim ama bu fiyata bu donanım şuan hiçbir telefonda yok epey diye bir site var telefon karşılaştırmaları yapan orada birçok siteden fiyatlar var bulabilirsin.

Bende öyle düşünüyorum. Yani birçok telefona baktım araştırdım ve en son nokia 8 fiyat performans olarak zirvede. 2400 tl ye Xiaomi Mi A2 var 6gb ram 128gb hafızalı ama onda ise snapdragon 660 var.

Arkadaşlar merhaba. 2200 TL'ye alınacak en iyi telefonu araştırdım ve bunun sonucunda Nokia 8'i buldum. Sizin de tavsiyeleriniz var mı veya Nokia 8 bu fiyatını hak ediyor mu, hak etmiyorsa Nokia 8'i geçen fiyat performans bir telefon var mı?
Ben telefonda kamerayı çokça kullandığımda ötürü nokia 8 tercih etmezdim. Snapdragon 835 olması bir tercih sebebi elbette ve saf android kullanmasından ötürü yağ gibi akar gider günlük kullanımlarda cihaz. Fakat dediğim gibi kamerasından ötürü tercih etmezdim.

Evet kamerası pek iyi değil ama fiyat segmentine göre pek de fena sayılmaz. Ben genellikle video, oyun, sosyal medya falan kullanıyorum. Benim için hız, şarj, depolama ve ekran boyutu önemli olduğu için Nokia 8'den vazgeçtim. Şuan Mİ MAX 3 almaya karar verdim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı