Nokia E5 00 Whatsapp'dan Mesaj Alamama ve Gönderememe Sorunu

IMPOSS1BLE

Kilopat
Makaleler
20
Daha fazla  
Nokia E5 00 telefonum var, Sony M4'ün 7 ayda 4. servis yolculuğuna çıkmasıyla tekrardan bu telefonu kullanmaya başladım. Ancak şöyle bir sorunla karşı karşıyayım bu sorun çok önceden de olan bir sorun. Wifi'a bağlı olduğum halde ve güç tasarruf modunu kapattığım halde Whatsapp'dan ne mesaj gönderebiliyorum ne de mesaj alabiliyorum. Telefona ilk yüklediğimde mesajları gönderebiliyorum, karşı tarafın mesajları da bana geliyor ancak teli kullanmayı bırakınca yani tuş kilidini kapattıktan belli bir süre sonra mesaj gelmiyor da gitmiyor da. Ancak nette uzun süre dolaşırsam mesajlarım karşıya gidiyor ve karşının mesajları bana geliyor. Bu sorunu yaşamış ve çözmüş olan varsa yardım ederlerse çok sevinirim, zira en az 1 hafta'dan önce sanayi telefonu m4 servisten gelmeyecek. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı