Nokia L900 Serisinden Hangisini Önerirsiniz?

Redmatch

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Nokia L900 serisinden bir model istiyorum.
iPhone 4S kullanıcısıyım, WP denemek istediğimden Lumia almaya karar verdim.
Aradığım tek özellik dış görünüş. :)
Hangi modeli önerirsiniz?

Hocam Nokia artik yeni cihazlarını Microsoft adı ile çıkaracak. Bu yüzden Nokia markalı bir cihaz almak yerine Microsoft Lumia 535 alın veya Microsoft'un yeni çıkacak olan modellerini almanızı tavsiye ederim. Çünkü ilerde satmaya kalkar iseniz Nokia olan telefonu çok zor satarsınız.

Hocam Nokia artik yeni cihazlarını Microsoft adı ile çıkaracak. Bu yüzden Nokia markalı bir cihaz almak yerine Microsoft Lumia 535 alın veya Microsoft'un yeni çıkacak olan modellerini almanızı tavsiye ederim. Çünkü ilerde satmaya kalkar iseniz Nokia olan telefonu çok zor satarsınız.
Peki 900 serisi Microsoft olarak da çıkacak mı?

Ayrıca 900 serisine Windows 10 çıkacak mı?

Windows 10 amiral gemisi bekleyebilirsin zamanın varsa, güzel bir telefon çıkabilir. Ve evet her WP telefona Win10 gelecek neredeyse o konuda için rahat olsun.

Kardeş L serisinin hepsine WP10 gelecek. L930 candır. 940 3-4 aya gelir, bu arada beklemezsen L930 da L940'ı aratmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş L serisinin hepsine WP10 gelecek. L930 candır. 940 3-4 aya gelir, bu arada beklemezsen L930 da L940'ı aratmaz.
940'ın tasarımını beğenemedim o yüzden sanırım 930 alacağım.

Windows 10 amiral gemisi bekleyebilirsin zamanın varsa, güzel bir telefon çıkabilir. Ve evet her WP telefona Win10 gelecek neredeyse o konuda için rahat olsun.
Windows 10 amiral gemisi hangi model olacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı