Nokia Lumia 1020 veya Windows Phone Telefonu Tavsiye

ahmet0715

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhabalar
Yeni bir telefon almaya ihtiyacım var. Şu anda kullandığım telefon Samsung Galaxy Wonder. Android işletim sisteminden soğudum. Android yerine Windows seçmemin en büyük nedenlerinden birisi Android'deki "çöp" uygulamalar bulunmamakta, çok daha stabil performansına hayran kaldım Windows işletim sisteminin. Sonuç olarak Android platformu dışında başka bir platforma yönelme ihtiyacı hissettim ve Windows Phone'a yöneldim.

Nokia Lumia 1020 düşünüyorum bu pazar günü alacağım büyük ihtimalle. Tavsiye eder misiniz ? Benim içime sindi şahsen cihaz. Ancak bir de sizlerin görüşlerini alıp telefonu öyle almak daha mantıklı geldi. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence paran varsa durmamalısın zira vereceğin parayı hak ediyor gerek kamera performansı gerek diğer şeyleri gerçekten çok güzel telefon.

Zaten bu lumia ların tercih edilmemesinin tek sebebi hemen hemen WP olması sen onu tercih ediyorsan almaman için hiç bir engel yok. Bende daha yeni aldım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı