Nokia Lumia 520 Nasıl?

Bütçen 600 TL civarında mı ? Eğer o civarda bütçen varsa alabileceğin en iyi telefonlardan. 600 TL civarında Android telefon almaya kalkarsan sıkıntı yaşarsın. Daha fazla bütçem ver dersen başka şeyler de düşünebiliriz.

Maalesef bütçem bu kadar, peki sizce Android daha mı iyi?

- - - Güncellendi - - -

Bir de Samsung duos var o nasıl?

Ya şimdi Windows Market'te uygulama sayısı biraz kısıtlı şimdilik. Tabii temel şeyler var ama biraz detaya inince bazı şeyleri bulamayabilirsin. Ama diyorsan ki zaten temel uygulamaları kullanırım öyle çok detaylı uygulamaların peşine düşmem o zaman çok sıkıntı yaşamazsın.

Yani çift hata ihtiyaç duymayacaksan o telefona yanaşma bence. Kasma ve donma sorunları yaşayanlar olmuş. RAM konusunda sıkıntı yaşayabilirsin. Zaten 300-400 MB RAM'in sistem tarafından kullanıldığı söyleniyor. Facebook gibi birkaç uygulama yüklesen sınırlara geleceksin. İşlemcisi de tek çekirdek.

Nokia Lumia 520 vs Samsung Galaxy S Duos - Phone specs comparison Şuradan iki telefonu karşılaştırabilirsin. Ben halen Lumia 520 diyorum.

Bence belli bir bütçenin üstünde almadıktan sonra Android pek anlamı olmuyor, tadını tam alamıyorsun. Bu fiyat aralıklarında en iyi seçim Lumia diye düşünüyorum. Daha farklı, havalı duruyorlar diğerlerine göre.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı