Nokia Lumia 925 Windows Phone'u Windows 10'a nasıl güncellenir?

Optimus363

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde bir tane Nokia Lumia 925 var içinde Windows8.1 var ve mağazaya girmeyiyorum bu cihazı Windows 10 yaparsam bazı özellikleri kullanabilirsim peki bunu nasıl Windows 10 yapabilirim internetten baktığımda mağazadan bir şey indiriyorlar ama şu an mağazaya erisilemiyor.

Burda bir aralar rehber vardı ben oradan yardım alarak yapmıştım ama şimdi aradım bulamadım kaldırılmış galiba...Benim de Lumia 925 im vardı güncelledim fakat gene çoğu uygulama yok bir etkisi olmadı gibi telegram var destek vermiyor gene...spotify a girmiyor falan bi deezer var ondan da atıyor arada;D

Buldum hocam bayağı zahmetli bir iş ben edison gibi deneyerek sonunda buldum.Recovery Tool dan çok sıfırlayıp tekrar kurdum en son bir video atmıştım bu konuya orada verilen hataları engellemek için ne yapacağını gösteriyor ona da bakarak yap ilkinde yaparsın belki...Ben de şimdi bu konuyu açan kişinin telegram kanalına girip telegrama girmiyor diye soracaktım.Bu konuyu gördüm belki yapmışsındır bile belki yine de kolay gelsinn....

Yeni konular

Geri
Yukarı