Nokia Lumia 930 Vs LG G2

Ahmet Taşdemir

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Ben LG G2 Alcaktım ama Lumia 930 Cıkçakmış Nerdeyse Aynı Özellikleri G2 İle Ama Lumia 1700 Tl diyorlar Sizce Değermi o para ?

Bence değer. Android'in kararsızlığı yok WP'da. Marketi'de çöp uygulamalarla dolu değil.

Evet çöp değil, ancak Android kadar da zengin değil.

Şimdi Ben Lg G2 alsam 500 tl kaardayım ama Windows Phone de iyi. hiç kastığını duymadım ama Android Hep kasıyor şikayetleri var

Kardeşim kasma durumları eski Androidlerde var yenilerinde hiç görmedim.

Kasma sorunu her android telefonda var. Benim babamın telefonu S3 Mini, alalı 1 yıl oldu. Rehberi 15 saniyede açıyor.

Kasma sorunu her android telefonda var. Benim babamın telefonu S3 Mini, alalı 1 yıl oldu. Rehberi 15 saniyede açıyor.
Sorun sizin telefonda olabilir. Ben 3 saniyede rehberdeyim. :)

Ne G2 nede L930. Kesinlikle Nexus 5. :) Saf Android ve herzaman güncelleme için (özellikle uzun süre kullanmak için) süper bir cihaz. WP'yi alacaksınız, 1 ay sonra telefondan kurtulmaya çalışıcaksınız eminim. :) Çünkü bende kullandım çok değişik sorunları var. Whatsapp'da eski mesajları okumaya çalışınca atar mı ya? WP'de atıyor işte. :D Sonra ben sattım, bu sefer ablam L920 aldı. Oda şimdi kırmamak için kendini zor tutuyor. Ben S3 Mini aldım. Gayet iyi. Nexus 5 almalısınız.

LG güzel Android arıyorsan LG G32 32 GB alabilirsin. Yok telefon şişmesin hep kararlı çalışsın diyorsan 930 bekle onu al. 10 aydır Lumia 820 kullanıyorum, 1 kere bile keşke Android alsaydım demedim. Ayrıca Berkant'ın dediği gibi Whasapp'tan atma sorunu vs. yaşamadım. O sorun WP'nin sorunu değil telefondan kaynaklı sorun.

LG güzel Android arıyorsan LG G32 32 GB alabilirsin. Yok telefon şişmesin hep kararlı çalışsın diyorsan 930 bekle onu al. 10 aydır Lumia 820 kullanıyorum, 1 kere bile keşke Android alsaydım demedim. Ayrıca Berkant'ın dediği gibi Whasapp'tan atma sorunu vs. yaşamadım. O sorun WP'nin sorunu değil telefondan kaynaklı sorun.
Bu sorunların çözümü yokmu peki ya? Ablam baya sinir oluyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı