Nokia X3-02.5 Yazılım Güncellemesi

Countless Skies

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bi akrabam önceden bu telefonun yazılımını güncellemeyi denemişti ama güncellemede bazı hatalar olduğu için şu an telefon düzgün çalışmıyor. Akrabam bu güncellemeyi yaptıktan sonra dokunmatiği bazen çalışmıyordu ve mesela mesajlara basıyorduk ama uygulamalar açılıyordu(Örnek verdim isimler değişebilir). Şimdi bu sorun büyüdü ve şu an dokunmatiği hiç çalışmıyor. Bende sorunu çözmek için tekrar yazılım güncellemeyi deniyorum. Yazılımı güncellemeye başlamadan önce Nokia PC Suite programında 'Bu telefonun yazılımı düzgün yüklenmedi, düzgün yüklemek için kurtar seçeneğine basınız' gibisinden bir yazı çıktı. Bende kurtar seçeneğine bastım. Yeni yazılım güncellemesini indirdim ve güncellemeyi yaptım ama güncelleme sonunda şu hatayı alıyorum:

Nasıl düzeltebilirim ?

NOT: Aceleyle konuyu yanlış yere açmışım. Özür dilerim.

Maalesef gene aynı sorun. Cihaz bilgisayara bağlı olduğu halde bu hatayı veriyor. Yazılım güncellemesi yapıldığı için cihazı açamıyorum da. Test Mode diyor.

- - - Güncellendi - - -

Tekrar tekrar denedim ve bu sefer de şu hata çıktı:

PC'yi kaaptıp yeniden açın ve USB portunu PC'nin arkasına takın. Ayrıca başka bir USB kablo ile deneyin.

Cevap biraz geç oldu ama yapmak için ancak zaman bulabildim.

Bilgisayarımda 3 tane USB girişi var hepsine teker teker denedim şu an bilgisayar telefonu algılamıyor bile. Durum o kadar vahim :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı