Non LHR RTX 3060 ne kadar eder?

Aberforth.

Hectopat
Elimde 1-2 ay kullanılmış Türkiye garantili non LHR Gigabyte Gaming OC 3X fanlı RTX 3060 var ve miningle çok işim yok o yüzden bunu satıp daha güçlü bir karta geçmek daha mantıklı gibi. Bunu ne kadara satabilirim ve satarsam ne alabilirim?

Son düzenleme:
6 Ekim'de 9200 TL'ye satıp 7 bin TL'ye 6600 XT almıştım istesem 3060 Ti de alabilirdim ama nakite ihtiyacım olduğu için böyle yaptım şu anki dolar kuru ve piyasadan dolayı muhtemelen 14 15k civarlarına çıkmıştır piyasası ikinci el sitelerine bir bak hocam fikir sahibi olursun.

6 Ekim'de 9200 TL'ye satıp 7 bin TL'ye 6600 XT almıştım istesem 3060 Ti de alabilirdim ama nakite ihtiyacım olduğu için böyle yaptım şu anki dolar kuru ve piyasadan dolayı muhtemelen 14 15k civarlarına çıkmıştır piyasası ikinci el sitelerine bir bak hocam fikir sahibi olursun.
Evet benimde amacım 3060ti olmazsa böyle üst model bir rog 6600xt felan almak istiyorum.

Evet benim de amacım 3060 Ti olmazsa böyle üst model bir ROG 6600XT falan almak istiyorum.

ROG olmasına çok takılmayın bence Dual seriside gayet soğuk çalışıyor Dual kullanıyorum şu an 60 62 dereceyi geçmiyor kart en ağır oyunlarda. Bellek sıcaklığı olarak da en fazla 76 derece gördüm.

ROG olmasına çok takılmayın bence Dual seriside gayet soğuk çalışıyor Dual kullanıyorum şu an 60 62 dereceyi geçmiyor kart en ağır oyunlarda. Bellek sıcaklığı olarak da en fazla 76 derece gördüm.
Anladım teşekkürler. Şimdi elimdeki kartı 13kya felan satsam Amazon yurtdışından çok rahat 3060ti felan alabiliyorum. Bazı 3070lerin de alt modelleri denk geliyor bu fiyatlara ama zor gibi. Bakalım ilk kartı alıp sonra satmak amacım kartsız kalmayayim sonra.

Anladım teşekkürler. Şimdi elimdeki kartı 13kya falan satsam Amazon yurt dışından çok rahat 3060 Ti falan alabiliyorum. Bazı 3070'lerin de alt modelleri denk geliyor bu fiyatlara ama zor gibi. Bakalım ilk kartı alıp sonra satmak amacım kartsız kalmayayim sonra.

Böyle bir imkanınız varsa en sağlıklısı bu şekilde olur umarım iyi bir kart bulabilirsin.

Anladım teşekkürler. Şimdi elimdeki kartı 13kya felan satsam Amazon yurtdışından çok rahat 3060ti felan alabiliyorum. Bazı 3070lerin de alt modelleri denk geliyor bu fiyatlara ama zor gibi. Bakalım ilk kartı alıp sonra satmak amacım kartsız kalmayayim sonra.
Hocam bana da ortalama bir kart lazım Amazon yurtdışından almak daha mı uygun oluyor? Bu konuda yardımcı olabilir misin? Bütçem max 6000 tl.

Hocam bana da ortalama bir kart lazım Amazon yurtdışından almak daha mı uygun oluyor? Bu konuda yardımcı olabilir misin? Bütçem max 6000 tl.
Valla hocam ben de en son Nisan gibi takip ediyordum şimdi tekrer bakmaya başladım. Herhalde sana en mantıklısı rx 6600 ama fiyatı ne kadar hiç bilmiyorum. Amazon jp, UK, DE, felan girip bakarsanız daha iyi olur. Birde donanım haberde bununla alakalı konu var oraya sorarsanız cevap verirler.

Geri
Yukarı