Noob Saibot, Mortal Kombat 11 İle Geri Dönüyor

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Mortal Kombat serisinin en sevilen karakterlerinden biri olan Noob Saibot ne yazık ki Mortal Kombat X oyununda oynanabilir değildi. Yeni Mortal Kombat oyunu ile birlikte Noob Saibot tekrar oynanabilir karakter olarak yerini alacak. Daha önce de oyuna Jade karakterinin geri döneceği açıklanmıştı: Jade, Mortal Kombat 11 İle Geri Döndü - Technopat Sosyal

Mortal Kombat 11 çıkış tarihi 23 Nisan 2019.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

54519476_2611942702170444_5679635417603768320_o.jpg

Son düzenleme:
Shang Tsung da gelecek mi mortal kombat serisinden soğudum sadece 9u oynuyorum. Hadi tamam hikaye de öldürebilirsin karakteri ama normal 1v1 maçlarına niye koymuyorlar karakterleri?

UMK3'de en sevdiğim karakterdi. Jade ise en çok küfür ettiğim karakterdi. Kombo manyağı oluyordum onun yüzünden :D
En sevdiğim Mortal Kombat oyunu. Bence de Jade sinir bozucuydu, yine öyle gibi duruyor. Umarım değildir. :D

Shang Tsung da gelecek mi mortal kombat serisinden soğudum sadece 9u oynuyorum. Hadi tamam hikaye de öldürebilirsin karakteri ama normal 1v1 maçlarına niye koymuyorlar karakterleri?
Şimdiye kadar açıklanan karakter listesi burada: Mortal Kombat 11 (Noob henüz eklenmemiş.)

Daha açıklanmayan çok karakter var, gelebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı