Norm Ender hakkında ne düşünüyorsunuz?

Benim için kimin söylediğinin bir önemi yok. Kişinin hayatı yaşamı beni ilgilendirmez. Kulağıma hoş gelen her parçayı dinlerim.

Eskiden rap için yapıyordu. Şimdi cebi için.

Belki de Nvidia'dan bile daha çok fanboyu olan, parası bitince gelip 1-2 şarkı yayınlayan sonrasında kaybolan bir Türk Rapçi.

Genelde dinleyicileri "ne zaman albüm çıkaracak acaba" diye sormak yerine "parası ne zaman bitecek bunun" diye sorarlar, her parası bittiğinde mutlaka damlar piyasaya. Allahım emriymiş gibi her geldiğinde de birine sallamadan edemez, prim kasması lazım.

Normu savunmak için açmadım konuyu diye belirttiğin için yazdım ben sana normu savunuyorsun falan demedim yani gereksiz bir tartışma oldu.

Yok bişy demedim yanlışlıkla yazdım galiba değiştirdim zaten şimdi kusura bakma amacım tartışma veya senin amacının tartışma olmadığını biliyorum.

Mekanın Sahibi şarkısından sonra ağızlara daha çok düşmeye başlayan rap sanatçısıdır. Rap dersi, deli ve Tekir şarkılarını severim. Flow ve Rhyme bakımından işini iyi yapar. Son zamanlarda yaptığı işleri beğendiğimi söyleyemem. Ama yine de yeri ayrıdır.

Aynen öyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…