Normal klavye vs mekanik klavye

Bütçeyi aşabilirseniz Gamekay MK61 öneririm.

Kendim de yakın zamanda satın alacağım. Switchi kendi zevkinize göre seçebilirsiniz. Şahsen Brown Switch olanını alacağım.

Düz bir klavyem vardı bozuldu bazı tuşları çalışıyor bazıları gidik 20 TL'ye almıştım pederle konuşup mekanik klavye alacağım. Sizce mekanik klavyeyle düz klavyenin rekabetçi oyunlarda bir farkı olur mu? Peek vs.

Eğer ses sorun değilse mekanik klavye öneririm mesela ben Red Switch kullanmama rağmen çok sesli oluyor.

1000 TL klavyeye veremem. Çok pahalı hele ki bu zamanda.

Kulaklık var sıkıntı olmaz ama aradigim klavye uzun süreli bir klavye olacak beni götürsün bir de oyunu iyi oynatsın yeterli.

Bu alinabilir. Red Switch istiyorsaniz farkli modellerde var. https://www.hepsiburada.com/motospeed-ck62-bluetooth-kablolu-klavye-yurt-disindan-p-HBV00000V5NPF

Not: TR de olan stoklar yok o nedenle yurtdisindan gelmektedir. Vergi ne kadar biner ustune bilemiyorum.

Son düzenleme:
Onun yerine MK61 almak daha mantıklı. Ayrıca vergi + kargoyla 533 TL'ye denk geliyor.

Butce 300 TL oldugu için onerdim. 500 TL ustu bir fiyata daha iyiler alinabilir evet. TR de kalmamis aynisindan bulamadim vergiler ile o da o fiyatlara kadar cikiyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı