Normal PS4'de RDR2 performansı

saniyede 60 kare alamazsın ama bir uncharted 4 tadında 30 fps oynarsın. Merak ediyorum eskiden oyunları kaç karede oynuyordunuz :) .
Eskiden 60 FPS diye bir şey bile yoktu. Oyunları 25 FPS de oynayınca mutlu oluyorduk :). Bu FPS fetişizmi yeni yeni başladı ya. Adamın monitör 60 Hz konu açmış CS:GO da FPS düşük. Aldığı FPS 150. Güler misin ağlar mısın :D

saniyede 60 kare alamazsın ama bir uncharted 4 tadında 30 fps oynarsın. Merak ediyorum eskiden oyunları kaç karede oynuyordunuz :) .
Konsolda nedense 30FPS sanki 60FPS gibi akıcı. Pc oyuncusuyum, PS4'te Uncharted 4 deneyimleme fırsatım oldu ve gayet akıcıydı, 30FPS olduğunu bile hissetmedim sanki 60FPS oynuyormuşum gibiydi.

Eskiden 60 FPS diye bir şey bile yoktu. Oyunları 25 FPS de oynayınca mutlu oluyorduk :). Bu FPS fetişizmi yeni yeni başladı ya. Adamın monitör 60 Hz konu açmış CS:GO da FPS düşük. Aldığı FPS 150. Güler misin ağlar mısın :D
Cs go ayrı bir durum. Monitörün 60 hz olsa bile 150 fps ile 300 fps farkını anlayabiliyorsun.

izlediğimiz filmler 23 kare olmasına rağmen hiç sorgulamadık ver sorgulamayı aklımızın ucundan bile geçirmemişken, günümüzde 30 karemi, 60 kare mi diye oyunları tartışır olduk. FPS oyunlarında fps çok önem gösterir, lakin bütün oyunları fps oynamadığımızı hatırlatmak isterim. Rdr2 tam sinama tadında bir oyun 30 fps alsa bile ben o destansı grafiklerin tadına varmaya bakar keyif sürerim. Saniyede 60 kare olsa daha iyi olmaz mı? tabi ki daha iyi olur ama şuan 30 bile yeter :).

Yeni konular

Geri
Yukarı