Normal sigara mı daha zararlıdır elektronik mi?

İkisi de çok zararlıdır, sigara üzerinde çok uzun zamandır araştırmalar yapılıyor ne olduğu az çok belli, fabrikaları az çok belli yine. Ama ne idüğü belirsiz Çin'den gelme şeyleri içinize çekmeyin derim ben.

Bugün arkadaşlar ile bir muhabbete konusu açıldı bir taraf normal sigaranın daha iyi olduğunu bir tarafta elektronik daha iyi olduğunu savundu. Arkadaşım Vozol çikolatalı içiyor ve daha zararsız olduğunu savunuyorum dedikleri doğru mu hangisi daha iyi?
Puff farklı elektronik sigara farklı şeyler puff bence sigaradan bile zararlı içindeki efektörler nedeniyle. Yapılan araştırmalar ortada internette aratırsanız veya youtubede biraz gezinirseniz bulabilirsiniz Elektronik sigaralar sigaradan çok daha zararsızdır diye ama bu demek değil ki elektronik sigara zararsız hayır. Zararlı. Likitinizi vs kaliteli yerlerden alıyorsanız veya yapıyorsanız sigaradan kat ve kat daha iyidir ama oksijenden de kat ve kat kötüdür kısaca

Bugün arkadaşlar ile bir muhabbete konusu açıldı bir taraf normal sigaranın daha iyi olduğunu bir tarafta elektronik daha iyi olduğunu savundu. Arkadaşım Vozol çikolatalı içiyor ve daha zararsız olduğunu savunuyorum dedikleri doğru mu hangisi daha iyi?

Bildiğim kadarıyla normal sigara daha zararlı ama en iyisi içmemek.

Yeni konular

Geri
Yukarı