Normal Skyrim İndirime Giriyor mu?

Daha fazla  
Meslek
NCR Trooper
Arkadaşlar bildiğiniz gibi birkaç gün sonra Cadılar bayramı indirimi başlıyor. Bende Skyrim almak istiyorum fakat çok param yok. Normal versiyonu indirime giriyor mu? Girmiyorsa Special Edition 50 TL'ye değer mi?

İndirime girmeyi bırak mağazada aratınca bile çıkmıyordu en son. Arama motorlarından ulaşman gerek. Special Edition çıktığı gün biraz da oradan yolumu bulalım diye böyle bir yola başvurdular. Tek kuruş indirim yemedi Skyrim'in normal sürümü o günden beri. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi mod desteği az o yüzden modsuz oynarım diyorsan SE alabilirsin ama yok ben modlu oynayacağım diyorsam key satan sitelerden alman gerek.

Special Edition almanı tavsiye ederim indirime giriyor bende bekliyorum ne kadar fiyat inecek duruma göre alacağım.

En son Ağustos ayındaki şu QuakeCon indirimlerine 37 TL olmuştu. İlk kez bu kadar düşmüştü. Sanırım yine 37 olabilir veya 45 TL olabilir. Ha' bir de cadılar bayramı indiriminde Skyrim indirime girer mi belli değil. Bu indirimlerde genelde korku/gerilim türünde oyunlar indirim alıyor. Ama yine de beklemek lazım.

En son Ağustos ayındaki şu QuakeCon indirimlerine 37 TL olmuştu. İlk kez bu kadar düşmüştü. Sanırım yine 37 olabilir veya 45 TL olabilir. Ha' bir de cadılar bayramı indiriminde Skyrim indirime girer mi belli değil. Bu indirimlerde genelde korku/gerilim türünde oyunlar indirim alıyor. Ama yine de beklemek lazım.
Hocam normal Skyrim 31 tl.İndirimde onu mu alayım yoksa Special Edition mu? Fazla bütçem yok eğer Special Edition çok inmezse normalını almak zorundayım.

Hocam normal Skyrim 31 tl.İndirimde onu mu alayım yoksa Special Edition mu? Fazla bütçem yok eğer Special Edition çok inmezse normalını almak zorundayım.

Normal Skyrim indirim yemiyor dostum. 2016'da fiyatı 31 TL'ye çektiler Special Edition çıkınca öyle de kaldı. Eğer oyunu modlamak istiyorsan Skyrim al hemen hiç durma. Ama ben modsuz oynayacağım diyorsan Special Edition bekle. Neden bunu diyorum çünkü Skyrim'de bin tane mod yapıldıysa Special Edition'a 100 tan yapılmıştır. Skyrim'e yapılan modların çoğu SE desteklemiyor zaten. Ha şöyle de bir şey var. Skyrim Special Edition oyunun 3 ek paketini de kapsıyor. Eğer normal Skyrim alırsan ileride o paketleri standart fiyatları ile alman lazım çünkü onlar da indirim yemiyor. Üçünün toplam fiyatı 72 TL.
Benim tavsiyem normal Skyrim'i alman olur. İçeriği sene uzun süre götürür zaten. Sıkılmaya başladığın zaman da ek paketleri alırsın.

Geri
Yukarı