Elektronik North Bayou H100 1.099 TL

49 inç monitörü kaldırır mı acaba? 11.6 KG monitör bu ise 12 KG taşıyabiliyormuş.

Hocam benim kuzenimin monitörü sabit duruyor. Ne sağa ne sola ne yukarı ne aşağı hiçbir şekilde hareket etmiyor. Bu durumdan müzdarip.

Monitörü : LG24GN600-B

Bu yüzden biraz cehalet içerisinde ve safça cümleler kurarak sormak istiyorum:

Bu monitör askı aparatı sayesinde, monitör her istediğimiz şekilde hareket ediyor mu? Mesela sadece sağa sola çapraz vs dönecekse işe yaramaz. Monitörün alt kısmının öne doğru geldiğini ve üst kısmının hafif arkaya yaslandığını düşünün. Buna ne denir bilmiyorum. Bu avantajlara da sahip mi?

Kuzenimin işini görürse hemen almasını isteyeceğim indirimdeyken.

Hocam benim kuzenimin monitörü sabit duruyor. Ne sağa ne sola ne yukarı ne aşağı hiçbir şekilde hareket etmiyor. Bu durumdan müzdarip.

Monitörü : LG24GN600-B

Bu yüzden biraz cehalet içerisinde ve safça cümleler kurarak sormak istiyorum:

Bu monitör askı aparatı sayesinde, monitör her istediğimiz şekilde hareket ediyor mu? Mesela sadece sağa sola çapraz vs dönecekse işe yaramaz. Monitörün alt kısmının öne doğru geldiğini ve üst kısmının hafif arkaya yaslandığını düşünün. Buna ne denir bilmiyorum. Bu avantajlara da sahip mi?

Kuzenimin işini görürse hemen almasını isteyeceğim indirimdeyken.
Dediğiniz bu şekildeyse evet.

61v1MkGlpGL._AC_SL1227_.jpg

Dediğiniz bu şekildeyse evet.

Eki Görüntüle 2015625
Hocam bu görselden bir şey anlamadım. Alt yapı yok benim maalesef.
Tek anladığım şeffaf olan o monitörleri sağa ve sola çevirebilmiş yani çapraz duruyor.
Fakat sadece bunu sağlıyorsa olumsuz bizim için.

Monitör sabit ve karşınızda duruyor. Böyle düşünün. Sabit monitör ve tam karşınızda dimdik duruyor.
Monitörün en alt kısmının öne doğru geldiğini düşünün. En üst kısmı da otomatik olarak biraz arkaya gidiyor. Yani monitör hafif arkasına yaslanmış gibi düşünün. Bunun olması gerek.

Hocam bu görselden bir şey anlamadım. Alt yapı yok benim maalesef.
Tek anladığım şeffaf olan o monitörleri sağa ve sola çevirebilmiş yani çapraz duruyor.
Fakat sadece bunu sağlıyorsa olumsuz bizim için.

Monitör sabit ve karşınızda duruyor. Böyle düşünün. Sabit monitör ve tam karşınızda dimdik duruyor.
Monitörün en alt kısmının öne doğru geldiğini düşünün. En üst kısmı da otomatik olarak biraz arkaya gidiyor. Yani monitör hafif arkasına yaslanmış gibi düşünün. Bunun olması gerek.

Belki bu yardımcı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı