Norton 360 nasıldır?

Mataracı Ahmet

Hectopat
Yer
İstanbul
Gün itibarıyla aldım ve kurdum, ekstra bir şey yapmam gerekiyor mu? Standart sürüm aldım, günlük kullanıcıyım çok ekstrem bir iş yapmıyorum. Almamı tetikleyen şey indirdiğim Türkçe yamanın içinden çıkan "jeefo.a" adlı virüs. Windows Defender düzgün temizleyemediği için indirdim fakat Norton'da aratınca bir virüs çıkmadı. Kullandığım sistem High-End bir sistem 2070 Super ve R5 3600X bulunuyor içinde, bir 500GB M.2 ve 1TB HDD var. Sistemde performans kaybına yol açar mı? Çok ufak dahi olsa basit bir örnek ile açıklayabilirseniz sevinirim.

Gün itibarıyla aldım ve kurdum, ekstra bir şey yapmam gerekiyor mu? Standart sürüm aldım, günlük kullanıcıyım çok ekstrem bir iş yapmıyorum. Almamı tetikleyen şey indirdiğim Türkçe yamanın içinden çıkan "jeefo. A" adlı virüs. Windows Defender düzgün temizleyemediği için indirdim fakat Norton'da aratınca bir virüs çıkmadı. Kullandığım sistem high-end bir sistem 2070 Super ve R5 3600X bulunuyor içinde, bir 500GB M.2 ve 1TB HDD var. Sistemde performans kaybına yol açar mı? Çok ufak dahi olsa basit bir örnek ile açıklayabilirseniz sevinirim.

Performans kaybı yaşatmaz sisteminiz iyi. Kaspersky, Malwarebytes, Norton benim için en iyi 3 virüs programı.

Türkçe yama indirirken emin olmak için Virustotal sitesini kullanabilirsiniz, sisteminiz zaten fazlasıyla güçlü bir sistem o sistemde kayıp yaşasanız bile hissedeceğinizi sanmam.

Geri
Yukarı