Norton Abonelik Sorunu

Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Norton Deluxe deneme sürümünü indirdim. Abonelik yenile dedim. Kartımdan ücret çekildi ve siparişiniz iptal edildi diye mail geldi. Abonelik de yenilenmedi. Uzun süre beklememe rağmen değişiklik yok. Facebook üzerinden mesaj attım, oradan da cevap gelmedi.

Ne yapabilirim? 80 TL boşa gidecek.

Telefon ile iletişime geçmeyi dene.
Adsız.jpg

Nik mesajin icin tesekkurler ordan da iletisime gececegim.

Az önce müşteri hizmetleri ile irtibata geçtim. Bazen bankalardan kaynaklı olabildiğini söylediler. 48 saat içinde ücretimin geri ödeneceğini ve tekrardan abonelik siparişimde bulunabileceğimi söylediler.

Yaklaşık bir hafta bekledikten sonra kartımın hesap özetine baktığım da 80 TL ücretin geri yattığını gördüm. Hemen norton hesabıma girip tekrardan aboneliğimi yeniledim ve başarılı oldum. Şuan 1 yıllık Norton Deluxe 5 cihaza kadar koruma satın aldım. Sorunsuz kullanıyorum. Güvenle norton satın alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri çok ilgili gerekli tüm detayları verip yönlendirip yardımcı oluyorlar. Tüm herkese yardımları için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı