Norton Internet Security tercih etmeli miyim?

burakby35

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar bu forumda Recep Baltaş'ın 2010 senesinde Norton Internet Security'i önerdiğini gördüm. Eğer bu öneri hala geçerli ise satın alacağım.

1 yıllık üyelik satın aldıktan sonra bu süre zarfında bilgisayarıma format attıktan sonra programı yükleyip kalan üyeliğimi tekrar kullanabiliyorum değil mi?

Kullanıyorum, tavsiye ederim:

upload_2017-6-30_11-31-9.png

Ek olarak bir soru soracağım konuyu açtığım yer ile alakalı mı bilmiyorum ama, dizüstü bilgisayarım lisanslı Windows 10 olarak geldi korsan hiçbir program kurmadım dikkatli kullanıyorum ancak programları vesaire yükle kaldır gereksiz dosyalar birikiyor tabii. Benim bu artıkları recovery yapmadan temizleyebileceğim bir yöntem ve ya güvenilir bir program var mıdır?

Merhaba. Ben şimdi norton internet security 2016 6 aylık virüs programı aldım gittigidiyordan. Şimdi onlar bana key verecekler sanırım ben o keyi ne yapacağım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı