Norton internet Security web siteyi engelleyince virüs bulaşır mı?

UnCryS

Centipat
Daha fazla  
Bugün internette sörf yaparken sait faik ile ilgili bir şey arattım ve blogspot diye bir siteye yanlışlıkla tıkladım. Norton Security ise hemen "bu website tehlikelidir" diye yazdı virüs bulaşmış olabilir mi?

Bugün internette sörf yaparken sait faik ile ilgili bir şey arattım ve blogspot diye bir siteye yanlışlıkla tıkladım. Norton Security ise hemen "bu website tehlikelidir" diye yazdı virüs bulaşmış olabilir mi?

O siteye girmediyse hiçbir sıkıntı yoktur zaten o sitede gidince bir yere tıklamadan çıkarsan virus bulaşmaz.

"Bu site tehlikelidir." gibi engellemeler site açılmadan önce yapılır. Siz uyarıya rağmen "yine de devam et" gibi bir seçeneğe tıklamadıysanız hiçbir problem oluşmaz. Yine de içinizin rahat olması açısından isterseniz Norton ile tam tarama yapabilirsiniz.

Sitenin linkini bilmiyorum ama bir yazar ile ilgili bir şey aratıyordum sanırsam blogspottu

Tespit edilen tehditlerin geçmiş veya günlük gibi bir yerde kayıtlı olması gerek. Antivirüs programını kurcalarsanız bulursunuz.

Gördüğüm kadarıyla zaten antivirus yazılımı tarafından müdahale edildiği için ilave bir eylem yapılmasına gerek olmadığını düşünüyorum.

Geri
Yukarı