Norton kullanılır mı?

Yıllarca 2 3 sene McAfee savundum ve forumda rezaletini öğrenince vazgeçip Kaspersky kurdum. Satın almama az kalmıştı ama almadan forumu öğrenince vazgeçtim.

Bende forum sayesinde Kaspersky Total Security kullanmıştım bir virüsü silememişti bende kullanalı 50 gün falan geçmişti iade edip öneri üzerine McAfee indirip virüsü silmiştim. Bayağı garipsemiştim Kaspersky'ın silemediğini McAfee nasıl siliyor diye. Anladım ki boş bir Kaspersky fanlığı yapılıyor. Öyle kötü değildir az hayatımı kurtarmadı ama basit bir virüsü de görmemişti o günden beri McAfee kullanıyorum gayet memnunum biraz hantal olması dışında bir sorun yaşamadım.

Bende forum sayesinde Kaspersky Total Security kullanmıştım bir virüsü silememişti bende kullanalı 50 gün falan geçmişti iade edip öneri üzerine McAfee indirip virüsü silmiştim. Bayağı garipsemiştim Kaspersky'ın silemediğini McAfee nasıl siliyor diye. Anladım ki boş bir Kaspersky fanlığı yapılıyor. Öyle kötü değildir az hayatımı kurtarmadı ama basit bir virüsü de görmemişti o günden beri McAfee kullanıyorum gayet memnunum biraz hantal olması dışında bir sorun yaşamadım.

İşte bende Malwarebytes kullanıyorum böyle durumlarda ki Kaspersky kurduğumdan beri hiç virüs girmedi siz McAfee kurunca girdimi yani McAfee virüsleri girmeden engelliyor mu?

İşte bende Malwarebytes kullanıyorum böyle durumlarda ki Kaspersky kurduğumdan beri hiç virüs girmedi siz McAfee kurunca girdimi yani McAfee virüsleri girmeden engelliyor mu?

Ben sadece 2 sene webadvisor kullandım.

Ben sadece 2 sene webadvisor kullandım.

Kaspersky genel anlamda bazı konularda.
McAfee'den daha iyi ama web koruması McAfee'nin daha iyi yaklaşık 1.5 sene Free Kaspersky 1 sene de Total Security Kaspersky sonra da 1 yıl McAfee kullandım.

McAfee'den daha iyi ama web koruması McAfee'nin daha iyi yaklaşık 2 sene Kaspersky 1 sene de McAfee kullandım.

Kaspersky'nin web korumasında güvenli yazdığı siteye girdiğimde bir virüs iniyordu sonra patlatiyordu McAfee siteye almadığını fark ettim F-p site anlamında Kaspersky biraz zayıf kalıyor.
Ondan sonra virüs olmadığına emin olduğum şeylerden virüs olduğunu söylüyordu ESET ve BitDefender karşılaştırma yapmıştım onlar virüs yok demişti gözlemlerimde F-p oranı biraz fazlaydı. Performans anlamında Kaspersky McAfee'ye göre daha hafif bir avdir McAfee'nin tarama hızları beni mutlu etmedi Kaspersky'a göre yavaş. Web, kimlik, parola, dosya koruması anlamında Kaspersky'dan iyidir. McAfee'nin müşteri hizmetleri Kaspersky'a göre daha iyidir ve daha sezgiseldir ve istediğiniz dosyayı uzmanlara gönderebilirsiniz daha bir sorunuz varsa yardımcı olurum McAfee Kaspersky ESET BitDefender hakkında iyi sosyaller.

Son düzenleme:
McAfee'den daha iyi ama web koruması McAfee'nin daha iyi yaklaşık 1.5 sene Free Kaspersky 1 sene de Total Security Kaspersky sonra da 1 yıl McAfee kullandım.

Kaspersky'nin web korumasında güvenli yazdığı siteye girdiğimde bir virüs iniyordu sonra patlatiyordu McAfee siteye almadığını fark ettim F-p site anlamında Kaspersky biraz zayıf kalıyor.
Ondan sonra virüs olmadığına emin olduğum şeylerden virüs olduğunu söylüyordu ESET ve BitDefender karşılaştırma yapmıştım onlar virüs yok demişti gözlemlerimde F-p oranı biraz fazlaydı. Performans anlamında Kaspersky McAfee'ye göre daha hafif bir avdir McAfee'nin tarama hızları beni mutlu etmedi Kaspersky'a göre yavaş. Web, kimlik, parola, dosya koruması anlamında Kaspersky'dan iyidir. McAfee'nin müşteri hizmetleri Kaspersky'a göre daha iyidir ve daha sezgiseldir ve istediğiniz dosyayı uzmanlara gönderebilirsiniz daha bir sorunuz varsa yardımcı olurum McAfee Kaspersky ESET BitDefender hakkında iyi Sosyaller.

Sağ olun hocam iyi Sosyaller:).

Yeni konular

Geri
Yukarı