Norton o kadar da kötü mü?

Ben Tuba

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, Norton 360 Deluxe satın almıştım ancak Kaspersky Free daha iyiymiş dediler;
1 yıl sonra Kaspersky'a geçmeyi düşünüyorum;
Norton berbat mı?

Kaspersky, Bitdefender ve ESET Norton'dan daha iyi bana kalırsa. Ama para verildiyse kullanılır, çöp değildir yani.

Bedava antivirüsleri çok tercih etmeyin. Genelde saçma reklamlar gösterip Premium'a geçmeniz için çıldırırlar bazen verilerinizi kullanabilirler, satabilirler. Bana kalırsa Norton berbat değil hatta en kaliteli antivirüs ben genelde crack, güvensiz sitelere girmediğim için antivirüs kullanmıyorum Pc nizi yavaşlatır. Gerek duymadıkça antivirüs kullanmayın

Bir kere Norton360'ın 60 günlük deneme sürümünü kullanmıştım. Keşke kullanmasaydım. Virüsü tespit ediyor sil tuşuna tıklıyorum sildim diyor bilgisayarını içindeki dosyalara bakıyorum hala aynı yerinde kıpırdamamış bile. Kaspersky geçin acil

Bir kere Norton360'ın 60 günlük deneme sürümünü kullanmıştım. Keşke kullanmasaydım. Virüsü tespit ediyor sil tuşuna tıklıyorum sildim diyor bilgisayarını içindeki dosyalara bakıyorum hala aynı yerinde kıpırdamamış bile. Kaspersky geçin acil
Hayır, çok rahat siliyor ayrıca Kaspersky Free kullanırsanız güvenlik duvarı yok premium istiyor

Geri
Yukarı