Norton vs BitDefender

YusufBeyT

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarıma Anti-Virüs programı almak istiyorum fakat ne alacağımı bilemedim. Araştırmalarıma göre Norton ve BitDefender en iyi Anti-Virüs programıymış. Hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bilgisayarıma Anti-Virüs programı almak istiyorum fakat ne alacağımı bilemedim. Araştırmalarıma göre Norton ve BitDefender en iyi Anti-Virüs programıymış. Hangisini almalıyım?

Crackli oyun indirmiyorsan bana kalırsa boş masraf arada bir windowsunkini kullanıyorum bana yetiyor.

Sistemin iyiyse BitDefender al çünkü BitDefender bana göre çok kaynak tüketiyor ama koruması gayet iyi ve katı koruyor lider bir antivirüs firması. Düşük kaynak kullanımı istersen Norton kullanabilirsin. Ek antivirüs istersen, ESET kullanabilirsin. Bilinçli bir kullanıcıysan Windows Defender ya da Comodo kullanabilirsin. Buradan kendin antivirüs seç.

Crackli oyun indirmiyorsan bana kalırsa boş masraf arada bir windowsunkini kullanıyorum bana yetiyor.

Windows 10 öncesi farklı birçok program kullandım ve virüslerden başım kurtulmadı, Windows 10 ile Defender'ı kullanmaya başladım 7 yılda bir defa indirdiğim Crack'li programdan coin virüsü geldi haricinde hiç sorun yaşamadım.

Geri
Yukarı