Norton vs Kaspersky

Miner engellesin diye kurduğun Norton mining yapıyor zaten neyine güveneceksin?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Norton kullanabilirsiniz.

Siz dün de arkada invite code inject eden Brave'i "gizlilik" olarak iyi diyerek önermiştiniz. Nereden geliyor bu yanlış önerilerin kaynağı?

Kaspersky kullanın. Eğer ücretsiz olarak farklı bir alternatif istiyorsanız BitDefender'de kullanabilirsiniz gayet başarılı bir anti-virüs.

Kaspersky kullanın. Eğer ücretsiz olarak farklı bir alternatif istiyorsanız BitDefender'de kullanabilirsiniz gayet başarılı bir Anti-Virüs.

Katılıyorum. Kaspersky koruma olarak ideal ancak BitDefender'ın desteği çok iyi. Kendim bir Ransomware kodlayıp BitDefender'ı bypasslamıştım. Daha sonra bunu kendilerine bildirip yamalattırmıştım. Karşılıksız bırakmadılar tabii :)

Norton'un kaynak tüketimi nasıl? Kaspersky aboneliğim varda biraz pahalı gelmeye başladı Norton'da ucuz olduğu için denemeyi düşünüyorum.

Kaspersky kullanın. Eğer ücretsiz olarak farklı bir alternatif istiyorsanız BitDefender'de kullanabilirsiniz gayet başarılı bir Anti-Virüs.

Hocam BitDefender aşırı kaynak tüketiyor o yüzden tercih etmiyorum.

Geçenlerde Kaspersky'ı silip yüklemek zorunda kalmıştım koruma bileşenleri bozuldu diye. Daha sonra yeniden yükledim koruma altındasınız diyordu ancak eıcar ile test ettiğimde anında tespit edemedi. Dosyayı özel olarak taramak zorunda kaldım.

Ya da kaspersky ile devam mı edeyim?

Kaspersky aboneliğim varda biraz pahalı gelmeye başladı.
Bu dediğiniz nedir hocam?
Ya da kaspersky ile devam mı edeyim?
Eset bakabilirsiniz ama fiyatları biraz tuzludur.

Yeni konular

Geri
Yukarı