Nostaljik oyun tavsiyesi

KernelColonel

Hectopat
Daha fazla  
  • 2 GB RAM
  • AMD Athlon
  • Windows 7
  • NVIDIA GeForce 8400 GS
  • 32 Bit
Bu sisteme göre bir oyun bulursam iyi olacak ama oyunun tarihi 1999'u geçmesin, o kadar eski bir oyun aramıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
2007 yılı yapımı Team Fortress 2 var.

• 2 GB RAM
  • AMD Athlon
  • Windows 7
  • NVIDIA GeForce 8400 GS
  • 32 Bit
Bu sisteme göre bir oyun bulursam iyi olacak ama oyunun tarihi 1999'u geçmesin, o kadar eski bir oyun aramıyorum.

Max Payne 1'i tavsiye ederim. 2001 yapımlı bu oyun Max Payne serisinin ilk oyunudur, eğer oyundan hoşlanırsan serinin devamını da oynayabilirsin. Gerek oynanış olsun gerek hikaye olsun, gerçekten eğlenerek oynayabileceğin bir oyundur.

The Elder Scrolls IV: Oblivion'u da önerebilirim. Skyrim'i bu sitemde oynamış kadar olursun. Türkçe yama yaparak da oyun zevkini daha da artırabilirsin. Hem nostaljik hem de hala güncel olarak oynanabilecek bir oyundur kendisi. Benim önerdiğim oyunlar bunlar, fazla oyun önerip de kafa karıştırmayayım fakat The Elder Scrolls IV: Oblivion'u şiddetle tavsiye ederim.

The Lost Heaven Mafia - Mafia 2 - Crysis Seri - FarCry Seri ;) hepside hikayeli uzun soluklu sıkılmadan oynarsın

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı