Not alma uygulama önerisi

Hocam plan program oluşturmada işlevselliği nasıldır acaba örneğin günlük yapmam gerekken aktiviteleri belirtsem yaptıkça onlara tik atabiliyor muyuz uygulamanın eksi veya + olarak değerlendirebileceğiniz yönleri varmıdır?
Hocam o kadar ayrıntılı kullanmadım fakat günlük görevler için To Do uygulaması var diye biliyorum. To Do'da günlük görevler oluşturulabiliyor.

Notion üstüne tanımadım. Çoğu cihaz ve çoğu hesap ile entegre. Birden çok cihazda kullanmak da basit. Onlarca özelliği var. Gördüğüm en iyi not uygulaması.

Hocam o kadar ayrıntılı kullanmadım fakat günlük görevler için to do uygulaması var diye biliyorum. To Do'da günlük görevler oluşturulabiliyor.

Teşekkür ediyorum öneriniz için One Note'a da ben biz göz atarım açıkçası genelde forumda 5-6ay önce nation bayağı önerilmiş ve benim de aslında uygulama çok hoşuma gitti ancak kafama takılan birkaç bir şey vardı eğer bana nation ı öneren olursa onu da sorarım diye düşünmüştüm neyse yardımınız için çok teşekkür ediyorum tekrardan. İyi günler dilerim.

Notion üstüne tanımadım. Çoğu cihaz ve çoğu hesap ile entegre. Birden çok cihazda kullanmak da basit. Onlarca özelliği var. Gördüğüm en iyi not uygulaması.

Hocam bende böyle bir uygulama araştırma girişimine girdiğimde Barış Özcan'ın videosu üstüne nation ile tanıştım aslında tam istediğim gibi bir uygulama ama kafama takılan bir nokta var oda şu ki nation güvenilir midir? Notlarım konusunda değil zaten iş adamı değilim en fazla ne yazabilirim ancak gizlilik politikasında benden tanımla bilgilerini falan istediğini gördüm ve gerçekten bu kadar işlevsel bir uygulamayı da ücretsiz olarak kullanım imkanı olunca ya Allah Allah acaba bu adamlar çarkları nereden döndürüyor diye düşünmeden edemedim siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz acaba?

Hocam bende böyle bir uygulama araştırma girişimine girdiğimde Barış Özcan'ın videosu üstüne nation ile tanıştım aslında tam istediğim gibi bir uygulama ama kafama takılan bir nokta var oda şu ki nation güvenilir midir? Notlarım konusunda değil zaten iş adamı değilim en fazla ne yazabilirim ancak gizlilik politikasında benden tanımla bilgilerini falan istediğini gördüm ve gerçekten bu kadar işlevsel bir uygulamayı da ücretsiz olarak kullanım imkanı olunca ya Allah Allah acaba bu adamlar çarkları nereden döndürüyor diye düşünmeden edemedim siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz acaba?
Gizliliğe çok önem veren birisi değilim hocam benden öneri istemeniz pek sağlıklı olmaz, onay belgesi kutucuklarını okumadan işaretliyorum.

Bu uygulamaya bir şans verebilirsin. İçini kurcaladığın zaman istediğin şeyleri bulacağından eminim.

Ayrıca site içerisinde uygulamada neler bulunduğu yazıyor.

Geri
Yukarı