Not almak için uygulama önerisi

264523

Gigapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Grafik tabletim bugün geldi ve not almak için paint biraz kullanışsız gibi. Hangi uygulamayı kullanmalıyım?

Denedim, hiç kullanışlı değil. Hem grafik tablet ile yazıp çizmekten bahsediyoruz. Telefondan değil.
Konu sahibi kullanışlı bulabilir. Benim telefonda kullanmam o uygulamanın sadece telefonlarda olduğu anlamına gelmez. Google Keep neredeyse her platformda var.

OneNote. Net. Ücretsiz ve Outlook hesabına not defterlerini otomatik yedekliyor. Sorun olursa alabilirim. Ben de giriş seviye bir grafik tableti bilgisayara bağlayıp not alıyorum çünkü. Paint ile not almaya çalışman üzdü bu arada.

OneNote güzelmiş. Kısayolu OneNote üzerinden mi ayarlıyoruz tabletin kendi yazılımından mı?

OneNote güzelmiş. Kısayolu OneNote üzerinden mi ayarlıyoruz tabletin kendi yazılımından mı?
Kendi yazılımından. Wacom mu, hangi modeli?

Çok araştırmıştım ama OneNote'tan daha iyisini görmedim. Açıp telefondan bakabilmek de ayrı keyifli. Senkronizasyonu üzmüyor. Sesle yazım, yazıyı okutma, video ekleme, ses ekleme, linkleri bağlama vs. gibi pek çok özelliğini oldukça seviyorum.

Kendi yazılımından. Wacom mu, hangi modeli?

Çok araştırmıştım ama OneNote'tan daha iyisini görmedim. Açıp telefondan bakabilmek de ayrı keyifli. Senkronizasyonu üzmüyor. Sesle yazım, yazıyı okutma, video ekleme, ses ekleme, linkleri bağlama vs. gibi pek çok özelliğini oldukça seviyorum.

Ugee m708.

Yeni konular

Geri
Yukarı