Epic Games Not For Broadcast 12 TL

Hocam reji olarak amacımız nedir?

Anladığım kadarıyla küfürlere sansür, yayın başlıklarını ayarlama, yayını kesme biçme gibi şeyleri yapıyoruz. Gerçek hayatta rejinin yaptığı neredeyse her şeyi yapıyoruz.

Şu an bulduğum en büyük sorun oyunun türkçe yaması yok :D.Oyunu düzgün oynayabilmek için ortalama bir ingilizceye sahip olmak gerekiyor.

Hocam İngilizce sorun değil de DLC'leri almak gerekir mi onu düşünüyorum, siz ne yaptınız?

Ben season passıda aldım hocam. 1DLC'de tüm sonlar için 5.30 saatlik video çekmiş birisi. Season pass 3DLC içeriyor. Yine fiyatı uygunken alın ne olur ne olmaz kalsın denenir hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben season passıda aldım hocam. 1DLC'de tüm sonlar için 5.30 saatlik video çekmiş birisi. Season pass 3DLC içeriyor. Yine fiyatı uygunken alın ne olur ne olmaz kalsın denenir hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam ben daha aksiyonlu, altta bir mesajı olan reji simülasyonu sanmıştım. Bu DLC için mi böyle oyun ? Yoksa genel olarak gerçekten tek yaptığımız yayın kesip biçmek mi ? Alt metni yok mu ?

Hocam ben daha aksiyonlu, altta bir mesajı olan reji simülasyonu sanmıştım. Bu DLC için mi böyle oyun? Yoksa genel olarak gerçekten tek yaptığımız yayın kesip biçmek mi? Alt metni yok mu?

Çok aksiyonlu bir oyun değil gibi hocam. Yine de şu videoya bir göz atın daha kolay karar verirsiniz.

Hayır önceden ayarlanmış videoların sesini bip efektiyle doldurmanın nesi zevkli. Zaten video oyunu için çekilmiş kayıt olduğu belli hiç doğal ve gerçekçi yayıncılık videoları yapamamışlar.

Geri
Yukarı