Not tutma uygulaması tavsiyesi

xipl

Picopat
Okuyacağım kitapların, filmlerin listesi, üniversitede notlarımı tutabileceğim kısaca her anlamda kullanabileceğim not tutma uygulaması arıyorum. Telefonda ve bilgisayardan erişebileceğim tavsiye ettiğiniz uygulama var mıdır?

Okuyacağım kitapların, filmlerin listesi, üniversitede notlarımı tutabileceğim kısaca her anlamda kullanabileceğim not tutma uygulaması arıyorum. Telefonda ve bilgisayardan erişebileceğim tavsiye ettiğiniz uygulama var mıdır?

Office programlarına yani Word, Excel PowerPoint kullanın. Arkasından Drive'a kaydedin. Tek gerekli olan şey internet bağlantısı.

Google Keep Notes uygulamasını tavsiye ederim. Google hesabınızın bağlı olduğu her türlü cihaz ile senkron çalışıyor. Ayrıca tuttuğunuz notları Google Docs'a aktarabiliyorsunuz.

OneNote kullanıyorum ben. Şu an 12.sınıf öğrencisiyim ve her derse ayrı şekilde önemli olan yerlerini not tutuyorum deneme sonuçlarımı günlük ne kadar çalıştığımı detaylı bir şekilde not alıyorum birçok özelliği var kesinlikle tavsiye ederim.

Ben Samsung Notes kullanıyorum çünkü Samsung telefonum var. Microsoft Store'da da Samsung Notes bulunuyor ancak Samsung olmayan bilgisayarda kurulum için APPX dosyasını indirip kurmanız gerekiyor.

Geri
Yukarı