Note 10 Lite vs Note 9 Pro vs Samsung M31

• Konuyu başlatan Jira
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 3B
Xiaomiye bulasmamanizi öneririm. Yazılımı Samsung kadar iyi değil. Ve Samsung kadar akıcı da gelmiyor yazılimdan dolayı.

@Jira Kamera ve ekran olarak Note 10 Lite daha mantıklı. Batarya olarakta Note 10 Lite, Note 9 modelinden daha iyi.

M31 yerine M51 alman daha doğru. Batarya olarak M51 en mantıklı seçenek. Note 10 Lite modeline göre batarya olarak daha iyi, dahili hafıza olarakta direkt 128 GB ile geliyor ve 8 GB RAM ile geliyor. Note 10 Lite modelinin ise 64 GB 6 GB RAM ve 128 GB 8 GB RAM seçenekleri mevcut.

Ön kamera olarak M51, arka kamera olarak ise Note 10 Lite daha iyi geldi bana. Note 10 Lite modelinde IMX 686 var, M51 modelinde IMX682 var. IMX 686 daha gelişmiş bir sensör, 4K 60 FPS desteği var normalde ama Xiaomi telefonuna bu özelliği koymamış. Ayrıca M51 1080 30 FPS çekiyor, Note 10 Lite 1080P 60 FPS desteği var. İki telefonun arka kamera performansı birbirine yakın yine.

@BERWAR Bu bütçedeki alternatiflerin hepsi batarya olarak işimi görür. O yüzden ufak batarya farkları değerlendirme için önemli değil. Mi Note 10 Lite'da sensör sorunu varmış ama çözülmüş galiba.

M51 ve Note 10 Lite arasından kamerası iyi olan Note 10 Lite ise tercihimi bu yönde kullanacağım.
Samsung Galaxy M51'e de göz atmanızı öneririm. Mi Note 10 Lite fiyatında ama daha iyi bir telefon bence.
Ne olarak daha üstün?

@BERWAR Bu bütçedeki alternatiflerin hepsi batarya olarak işimi görür. O yüzden ufak batarya farkları değerlendirme için önemli değil. Mi Note 10 Lite'da sensör sorunu varmış ama çözülmüş galiba.

M51 ve Note 10 Lite arasından kamerası iyi olan Note 10 Lite ise tercihimi bu yönde kullanacağım.

Ne olarak daha üstün?
Hocam Mi 10 Lite almanı tavsiye ederim.

u cihaz hakkında sorularınız varsa elimden geldiği kadar cevaplamaya çalışırım.
Arka kamera için gece dahil birkaç fotoğraf ekleyebilirsen güzel olur :D Bunun dışında bataryası beni tatmin eder, ekranı ve tasarımı da güzel duruyor. Başka kronik sorunu yoksa tercih edeceğim gibi.
Hocam Mİ 10 Lite almanı tavsiye ederim.
Şu an ilk seçeneğim bu, teşekkürler.

Arka kamera için gece dahil birkaç fotoğraf ekleyebilirsen güzel olur :D Bunun dışında bataryası beni tatmin eder, ekranı ve tasarımı da güzel duruyor. Başka kronik sorunu yoksa tercih edeceğim gibi.

Şu an ilk seçeneğim bu, teşekkürler.
Hocam Mİ 10 Lite ve Mİ Note 10 Lite arasında ki farklar buradan bakabilirsin.
Eğer kamera ve batarya önemliyse Mİ Note 10 Lite bakabilirsin. Gerisi zaten Mi 10 Lite alıyor.

Hocam Mİ 10 Lite ve Mİ Note 10 Lite arasında ki farklar buradan bakabilirsin.
Eğer kamera ve batarya önemliyse Mİ Note 10 Lite bakabilirsin. Gerisi zaten Mi 10 Lite alıyor.
Bahsettiğim model Note olanı. Note olmayanı kastetmedim, eksik yazmış olabilirim.

Geri
Yukarı