Note 10 Plus alınır mı?

Hocam not 10+ henüz geçen senelerin amiral gemisi olduğundan yanlış bilmiyorsam Snapragon 875 işlemcisinden güç almakta. 8-10 GB bir RAM belleği olması lazım ve OLED ekran kullandığını hatırlıyorum. Özetle günümüz teknolojisinden pek geri kalır yanı olmamakla beraber eski olmasına rağmen (1-2 yıl önce) amiral gemisi olduğundan hala arayüz ve Android sürümü olarak günceli yakalayan bir telefon olduğundan hiç şüpheniz olmasın. Bütçeniz yetiyorsa düşünmeyin bile. Kayıt olayına gelince tabii ki de hayır, kayıtlı telefon normal telefonlara nazaran daha yavaş çalışmaz, kasmaz.
Snapdragon değil, Exynos 9825 kullanıyor. Sadece bazı ülkelerde Snapdragon modelleri satılıyor.
@ilhami Yeşil ucuz olması şüphelendiriyor, bir sorun çıkmasın?
En iyisi S21 alıp geçin.
Satıldığı mağazaya gidip elden alabilir. Bana da aşırı ucuz geldi, büyük ihtimal bir sorunu vardır. Eğer alıcaksanız elden alın.

Kaçak mı değil mi bilmiyorum. İlan başlığı şu şekilde, hatta açıklamasını da atayım:

Kayıtlı kutulu sıfır orijinal ürün.

Samsung Galaxy Note 10 Plus 5G.

12 GB RAM / 256 GB hafıza.

Kayıtlıdan kasıt nasıl kayıtlı?
Kaçak yoldan IMEI atılmış ise yasal değil bilginize, pasaport kayıtlı ise sadece kaydedilen kişi adına olan SIM kartlar çalışıyor cihazda.

Fiyatada baktımda asla yanaşmayın hocam.
Kaçak bile olsa bu telefon asla bu paraya satılmaz aşırı aşırı ucuz.
Ya çalıntı ya bir arızası var.

Ayrıca cihaz kaçak yoldan kayıt edilmiş.
Pasaport ile edilse böyle ilan veremezlerdi.
Screenshot_2021-10-20-19-50-06-95.jpg

Son düzenleme:
e
Snapdragon değil, Exynos 9825 kullanıyor. Sadece bazı ülkelerde Snapdragon modelleri satılıyor.

Satıldığı mağazaya gidip elden alabilir. Bana da aşırı ucuz geldi, büyük ihtimal bir sorunu vardır. Eğer alıcaksanız elden alın.
elden alıcaktım zaten de arkadaşlar soğuttu biraz tekrar araştırıcam ama.
Kayıtlıdan kasıt nasıl kayıtlı?
Kaçak yoldan IMEI atılmış ise yasal değil bilginize, pasaport kayıtlı ise sadece kaydedilen kişi adına olan SIM kartlar çalışıyor cihazda

Fiyatada baktımda asla yanaşmayın hocam.
Kaçak bile olsa bu telefon asla bu paraya satılmaz aşırı aşırı ucuz.
Ya çalıntı ya bir arızası var.

Ayrıca cihaz kaçak yoldan kayıt edilmiş.
Pasaport ile edilse böyle ilan veremezlerdi.
Eki Görüntüle 1193904
Aynen düşüncenize katılıyorum, doğru tespit teşekkür ederim düşünceniz için.

Snapdragon 875 işlemcisinden güç almakta. 8-10 GB bir RAM belleği olması lazım ve OLED ekran kullandığını hatırlıyorum.
Exynos 9825 ve Snapdragon 855 kullanıyor Note 10 Plus pazara göre. Samsung tarafında 10 GB RAM'li bir model yok. Direkt 12 GB RAM ile geliyor Note 10 Plus. 10 GB RAM'li telefonların sayısı piyasada çok az. Üreticiler genellikle 8 GB RAM'den 12 GB RAM'e atlıyor.

Fatura kesildiği sürece sıkıntı yaşamazsınız. Fatura kesilmezse sıkıntı büyük. Aynı cihazdan var bende. 1 sene kullandıktan sonra IMEI kopyalamışlardı. Faturasıyla beraber gerekli yerlere gönderdim yenilediler IMEI'mi.

@ilhami Yeşil
Bu ürün kaçak, orijinal olmama ihtimali, orijinalse bile çalıntı olma ihtimali var. Başınızı ağrıtabilir.

Orijinal olmama ihtimalini telefonu inceleyerek kolaylıkla anlayabilir, hiçbir çakma telefon üreticisi telefona dinamik AMOLED, 2K ekran çözünürlüğü, güçlü bir işlemci koymaz. Telefonu aldıktan sonra Play Store'dan CPU-Z indir, oradan çakma mı değil mi anlarsın. Kaçak telefonlar başınızı ağrıtmaz, kapanma durumu olursa malum yoldan halledebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı