Note 10 Plus vs S22

BixibeeZy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar çok kararsız kaldım. Note 10 Plus mu almalıyım S22 normal mi almalıyım S21 Ultra mı almalıyım ya da S23 normal mi almalıyım? Kafam çok karışık şu an. Benim için kamera önemli genelde. Gündelik hayatta işimi görsün yeterli tavsiyelerinizi bekliyorum.

Note 10 Plus aşırı sağlam telefondur, halen daha üst model iPhone telefonlarını bile tokatlar. Ancak bahsettiğiniz telefonlara kıyasla altta kalıyor. Şimdi bu noktada önceliğiniz önemli, kamera olduğunu belirtiyorsunuz. Kamera ise en güncel model olan S23 serisi bir telefonu tercih etmelisiniz.

Arkadaşlar çok kararsız kaldım. Note 10 Plus mu almalıyım S22 normal mi almalıyım S21 Ultra mı almalıyım ya da S23 normal mi almalıyım? Kafam çok karışık şu an. Benim için kamera önemli genelde. Gündelik hayatta işimi görsün yeterli tavsiyelerinizi bekliyorum.

S21 Ultra ya da alabilirseniz S23.

Note10'um vardı, 2-3 sene boyunca sorunsuz kullandım ve yakın zamanda S22 Ultra'ya geçtim.

S23'le arada çok kaldım ama hem daha büyük telefon kullanmak istediğimden, hem de s22'nin bazı özelliklerinin daha iyi olmasından ve "note" alışkanlığından Ultra'yı almak istedim.

Gündelik hayatta iş görsün diyorsanız Note10 Plus güzel olur, uygun fiyatlara bulunabilir. Ancak tabi ki bu saatten sonra güncelleme falan almayacak, arada bir güvenlik güncellemesi, bir de en son Android 12 mi 13 mü ne aldı, daha almayacak. Fakat kasmıyor etmiyor, rahat rahat kullanırsınız bir süre daha.

Daha güncel bi alet olsun derseniz , s23 uygun fiyatlı mı çok bilemiyorum ama düz s22 de düşünülebilir sanki. Ben hep Note ve Ultra'ya gidiyorum ama bilemedim.

Sorman hata. Tabii ki s23.saydığın cihazlar içinde S22'nin üstünü çiz. Note 10 Plus güzel cihaz ama çok eski. S21 Ultra S Pen ve büyük ekran için alınabilir ama S23 gibi güncel bir cihaz varken S21 Ultra almak bence mantıklı değil.

Note 10 Plus'ı ele, eski bir cihaz ve 1 yıl önce güncelleme desteği kesildi. S21 Ultra'nın S22'ye göre tek avantajı pil performansı ve daha iyi telephoto lens. S23'e gelecek olursak, S22'nin içerisindeki SoC olan 8 Gen 1 geçtiği üretim bandı nedeniyle yük altında çok güç tüketiyor, bu da doğrudan termal başarımı ve pili olumsuz etkiliyor. S23'te ise bu sorunlar çözüldü, 8 Gen 2 çok daha verimli ve daha güçlü bir yonga seti. Eğer alabiliyorsan S23 al geç.

Geri
Yukarı