Note 10 Pro PUBG düşük FPS

sakal5323

Hectopat
Artık cidden sabır taşırdı telefonu sıfır aldım aldığım günden beri böyle akıcı ayarlarda oyunu açıyorum kasarak oynuyorum hele ki karşıma adam çıkarsa donuyor telefon.

Ne yaparak bu kasma sorununu çözebilirim? GFX falan önermeyin hepsini denedim. Hepsi de lobide 60 FPS verdi oyun içinde donmaktan başka bir şey etmedi.

Artık cidden sabır taşırdı telefonu sıfır aldım aldığım günden beri böyle akıcı ayarlarda oyunu açıyorum kasarak oynuyorum hele ki karşıma adam çıkarsa donuyor telefon.

Ne yaparak bu kasma sorununu çözebilirim? GFX falan önermeyin hepsini denedim. Hepsi de lobide 60 FPS verdi oyun içinde donmaktan başka bir şey etmedi.
Oyunun optimizasyonu çöp en iyisi brakmak. Gfx'te ise yaramaz destek kesildi çünkü.

Bunu indirip cihaza yükleyin. Bu uygulamanın içinden oyunu başlatın. Oyuna girdiğinizde ekranın bir köşesinde çubuk olması lazım oradan sürükleyip performans modunu açın. Bir ihtimal çözüm olabilir. (com.xiaomi.gameboosterglobal_1.1.5.apk)
Xiaomi'nin resmi oyun hızlandırmak için yazdığı APK. Global yazılım sürümünden arakladım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı