Note 10+ vs iPhone 11

Note 10+ fiyatından 1000TL daha azına S20+ alabiliyorsunuz, eğer kalemi önemli değilse S20+ daha iyi bir telefon. Sizin için ne önemli bilmiyorum ama ekran ve kamera olarak S20+ daha üstün bir telefon. Zaten S20+'ın kamera sensörü kafam kadar. Oyun performansı olarak iPhone 11 daha önde olacaktır zira işlemcisi bir tık daha iyi ve çözünürlüğü düşük. Yazılım konusunda ise iki tarafın yazılımları da artık belirli bir düzeyde ve yazılımlarını karşılaştırmak mantıksız geliyor. S20+'da ekran üstünde parmak izi ve daha birkaç tane ekstra özellik de var.

Ben android kullanıyor ve seviyorum fakat doğruya doğru eğer İOS'un kısıtlamaları kişiyi rahatsız etmiyorsa İphone 11 önde.

Ben Android kullanıyor ve seviyorum fakat doğruya doğru eğer IOS'un kısıtlamaları kişiyi rahatsız etmiyorsa iPhone 11 önde.

Buna herhangi bir itirazım olmadı zaten . Ben orada Note serisini bildiğim kadarıyla +/-‘leri ile anlatmaya çalıştım. Artıları olumlu olmasına rağmen bence eksileri de çok kuvvetli.
Apple’a kısıtlamalar, App Store fiyatları vs. rahatsız etmiyorsa kesinlikle geçilebilir.

Son düzenleme:
Masraf derken ne gibi bir masrafı oluyor?

fanboy olmayan biri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…