Note 12 Pro için ROM önerisi

Miroyasa

Decapat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Redmi Note 12 Pro 5G cihazım var, 565 saat sonra kilidi açılacak. Kullandığım ROM'a güncelleme gelmiyor, smomixn kulandım ROM numarası sizce açılınca hangi ROM'a geçeyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Google pixel
Kurdum akıcı çalışıyor ancak mikrofon çalışmadı ve uygulamalar durduruldu hatası aldım ve kısa sürede değiştim

Alphadroid
Kullandım akıcılık baya güzel hızlı baya herşeyi değiştirebiliyorsun custom zaten ama uygulama durduruldu hatası bundada devam etti

HyperOs
2 sürüm ayrı ayrı kullandım ilk download edildiğinde çok akıcı max 1 hafta sonra takılmalar aldı başını gitti

MIUI SMOMİXM
Takılmalar az olsada bildirim gelmeme ve 120 hz tam hissetirmemeden değiştim
MIUI TMOMİXM
şuan kullandığım en akıcı olan diyebilirim performans ve pil açısından en uygunu
Hepsi deneyimlerim tabi sen yinede deneyebilirsin ama açık bir havuz değil custom rom desteği

Son düzenleme:
Google pixel.
Kurdum akıcı çalışıyor ancak mikrofon çalışmadı ve uygulamalar durduruldu hatası aldım ve kısa sürede değiştim.

Alphadroid.
Kullandım akıcılık bayağı güzel hızlı bayağı her şeyi değiştirebiliyorsun Custom zaten ama uygulama durduruldu hatası bunda da devam etti.

HyperOS.
2 sürüm ayrı ayrı kullandım ilk download edildiğinde çok akıcı Max 1 hafta sonra takılmalar aldı başını gitti.

MIUI smomixm.
Takılmalar az olsa da bildirim gelmeme ve 120 Hz tam hissetirmemeden değiştim.
MIUI tmomixm.
Şu an kullandığım en akıcı olan diyebilirim performans ve pil açısından en uygunu.
Hepsi deneyimlerim tabii sen yine de deneyebilirsin ama açık bir havuz değil Custom ROM desteği.

Rica etsem HyperOS kurmama yardımcı olur musun bende Redmi Note 12 Pro Plus 5G var.

Google pixel
Kurdum akıcı çalışıyor ancak mikrofon çalışmadı ve uygulamalar durduruldu hatası aldım ve kısa sürede değiştim

Alphadroid
Kullandım akıcılık baya güzel hızlı baya herşeyi değiştirebiliyorsun custom zaten ama uygulama durduruldu hatası bundada devam etti

HyperOs
2 sürüm ayrı ayrı kullandım ilk download edildiğinde çok akıcı max 1 hafta sonra takılmalar aldı başını gitti

MIUI SMOMİXM
Takılmalar az olsada bildirim gelmeme ve 120 hz tam hissetirmemeden değiştim
MIUI TMOMİXM
şuan kullandığım en akıcı olan diyebilirim performans ve pil açısından en uygunu
Hepsi deneyimlerim tabi sen yinede deneyebilirsin ama açık bir havuz değil custom rom desteği
Custom romlarda duruldu hatası ,ses gelmeme hatası,ekrani donmak hatası alman normal bence özellikle unofficial olanlar.

Redmi Note 12 Pro 5G cihazım var, 565 saat sonra kilidi açılacak. Kullandığım ROM'a güncelleme gelmiyor, smomixn kulandım ROM numarası sizce açılınca hangi ROM'a geçeyim?

Endonezya sürümü olan.

Geri
Yukarı