Note 3 Facebook Uygulaması Video Sonunda Donma Sorunu

Emre Çopuroğlu

Hectopat
Daha fazla  
Facebook uygulamasında; video izlerken, videonun son saniyesinde donma ile karşılaşıyorum ve bunu sürekli yaşıyorum. Play Store'a baktığımda Note 3 kullanıcılarından; sorunu yaşayan tek ben olmadığımı gördüm. Sorunu araştırmama rağmen bir çözüm bulamadım. Video donduğunda, tek çare, uygulamayı kapatıp yeniden açmak oluyor. Uygulamayı; silip yeniden yükledim ama nafile. Telefonu en son 4.4.2 güncellemesinden sonra sıfırlamış idim, güncelleme tam otursun diye. Şuan sıfırlamam ise büyük sorun hafıza tamamıyla dolu durumda. Çözüm önerisi olan veya yardımcı olabilcek olana şimdiden teşekkürler.
@Ali Güngör

BRbNOp.png
l0NpQJ.png
n5NpyV.png
VgzNQZ.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonu değiştirmek gibi bir şansım yok. Yine de seviyorum telefonu ama her Facebook'ta video izlerken bunu yaşamam canıma tak etti. En son çareyi burada konu açmakta buldum, umarım güncelleme ile düzelir...

Telefonu değiştirmek gibi bir şansım yok. Yine de seviyorum telefonu ama her Facebook'ta video izlerken bunu yaşamam canıma tak etti. En son çareyi burada konu açmakta buldum, umarım güncelleme ile düzelir...

Hocam bende çok memnundum bir bu sorun bide çerçevenin soyulması beni soğutttu 2100 tlye aldığım cihazı 900tlye sattım çok zarar ettim inşAllah düzelir de kimse böyle bir işe kalkışmaz....

Bende ilk çıktığında; o civarda bir paraya almıştım. Çerçeve plastik evet sıkıntılı ama hiç kılıfsız kullanmadığımdan çok sorun olmadı. Hiç unutmam çok aramıştım kılıf bulmak için bulamayınca, en son internetten sipariş verdim. :) Şu sorunda düzelirse, daha baya idare eder beni.

Aynı problem bende de var. Sorunun videosunu çektim. 2. kez yolluyorum garantiye. Bu sefer de olmazsa telefonun imei numarası gözükecek şekilde videoya alıp tüketici haklarına başvuracağım.

Facebook uygulamasında; video izlerken, videonun son saniyesinde donma ile karşılaşıyorum ve bunu sürekli yaşıyorum. Play Store'a baktığımda Note 3 kullanıcılarından; sorunu yaşayan tek ben olmadığımı gördüm. Sorunu araştırmama rağmen bir çözüm bulamadım. Video donduğunda, tek çare, uygulamayı kapatıp yeniden açmak oluyor. Uygulamayı; silip yeniden yükledim ama nafile. Telefonu en son 4.4.2 güncellemesinden sonra sıfırlamış idim, güncelleme tam otursun diye. Şuan sıfırlamam ise büyük sorun hafıza tamamıyla dolu durumda. Çözüm önerisi olan veya yardımcı olabilcek olana şimdiden teşekkürler.
@Ali Güngör
BRbNOp.png

ZAzp5G.png

oYNpdb.png

l0NpQJ.png

Play Store'dan...
VgzNQZ.png

n5NpyV.png
Arkadaşım çok basit bir problem bu telefonunda yüklü olan AVG veya başka kendi yüklediğin virüs koruma programı varsa onu kaldır düzelir.

avg virüs programıyla alakası yok. Telefonu formatladığımız halde aynı problem devam ediyor. Telefonu 3. kez yollayacağım. Telefonun videosunu da burada paylaşacağım.
Bu problem çoğu note 3 kullanıcısında mevcut.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı