Note 3 Neo Alınır Mı?

• Konuyu başlatan OceanWave
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 4B
Arkadaşlar Note 3 Neo alınır mı? Uygulamaları sorunsuz açar mı? Uzun süre gider mi? İşlemci ve gpu nasıldır? Başka telefon önerme istemiyorum bu telefon hakkında konuşalım. Veya S4 yada LG G3 Beat mı almalıyım? Hangisi daha iyidir? Lütfen yardım. Uzun süre kullanacağım. Ve oyunları sorunsuz açsın istiyorum.
Alınmaz . Yerine S4 yada G3 beat de alınmaz başka telefon önerisi istemiyosanız alınmaz dediklerinizin hiçbiri.

Note 3 Neo neden alınmaz? İşlemcisi nasıl? Gpu nasıl? Bunlara cevap arıyorum. İşlemcisi hangi telefona rakip. Gpu hangi telefona rakip. Benim için bunlar önemli.

Note 3 Neo neden alınmaz? İşlemcisi nasıl? Gpu nasıl? Bunlara cevap arıyorum. İşlemcisi hangi telefona rakip. Gpu hangi telefona rakip. Benim için bunlar önemli.
Kardeşim her şey donanım değildir zaten rakipleriyle aynı işlemciye filan sahip oluyor genellikle samsungun arayüzü ve malzeme kalitesi kötü olduğu halde pahalıya satıyor.

Shadowfight 2 oynayacaksan Note 3 Neo ile kasa kasa oynarsın. Şu telefon aldığım günden beri kasmadı. Shadowfight 2 oynamak istedim oyun 5 saniyede bir kasıyor. Muhtemelen oyundan kaynaklı bir sorundur. NOVA 3 , RR3 , A8 , MC4'te kasmayan telefon böyle bir oyunda kasıyorsa telefondan şüphelenmem. :D :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı