Note 3 Neo ile Note 3 Arasındaki Farklar Nelerdir?

canpatos007

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim 4000TL limitim var ve gamebook + telefon almak istiyorum. 2500 TL'mi PC'ye ayırdım ve 1500 TL kaldı. Bunla Note 3 Neo almak istiyorum ancak normal Note 3 ile arasındaki farklar nedir? Yani Note 3 Neo normal Note 3'ün minisi ( Galaxy S4 Mini gibi ) gibi bir şey midir? Ben biraz araştırdım ve pek fark bulamadım.
Sadece Note 3'te 3GB ram onda 2GB Ram var ve Note 3'te 13MP kamera var Neo'da 8MP kamera var.
Ve asıl sorum şu; Note 3 Neo'da Note 3'deki gibi oyun oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim sana önerim, LG Nexus 5 olacak. Hiç Samsung'la uğraşma, saf Android forever.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Silinen üye Note 3 Neo sürümü Note 2 ile aynı donanımı kullanıp Note 3 özelliklerine sahip olan Note 2'nin firmware upgrade'i olan sürümüdür. Yani arada bir tek donanım farkı var, o kadar.
@SURRENTLY LG'nin servis kepazeliklerini hiç duydunuz mu?
@onderbakirtas Nokia X ise alınmaması gereken telefonlardan biridir. Android'e WP teması yüklenmiş sürümü. Birde Google Play engelli. Ne anladım ben öyle Android'den?

Bence Windows Phone 8'li bir ürün tercih edin. Ayrıca sanırım büyük ekran istiyorsunuz.
LUMIA 1320 AKILLI TELEFON (SİYAH) - Vatan Bilgisayar 999TL (%30).

Bilgisayara ise 3000TL kalıyor. Onunla şunu tercih edebilirsiniz.
GE70 NOTEBOOK CORE İ7 2.40 GHZ-16GB-1TB-17.3''-2GB-W8 NOTEBOOK BILGISAYAR - Vatan Bilgisayar 3.089TL (%30).

İyi bir kombine oldu diye düşünüyorum. Eğer +89 TL size fazla gelirse o modelin ekranı küçük olan sürümünü seçebilirsiniz.
GE60 NOTEBOOK CORE İ7 4700MQ 2.40 GHZ-16GB-1TB-15.6-2GB-W8 NOTEBOOK BILGISAYAR - Vatan Bilgisayar 2.699TL (%30).

@SypeR hocam insanları yanlış yönlendirmeyelim lütfen. Note 2 ve Neo'nun donanımları tamamen farklı. Birinde A9 mimarili sadece 2 çekirdeğine güç bindirebilen 1.6 ghz quad core işlemci. Diğerinde A15 mimarili 1.7 ghz 2 çekirdek + A7 mimarili tasarruf çekirdeği var. Grafik birimi olarak da Neo üstün. Yazılım desteğinde hangisi üstün söylemeye gerek duymuyorum.

@SypeR hocam insanları yanlış yönlendirmeyelim lütfen. Note 2 ve Neo'nun donanımları tamamen farklı. Birinde A9 mimarili sadece 2 çekirdeğine güç bindirebilen 1.6 ghz quad core işlemci. Diğerinde A15 mimarili 1.7 ghz 2 çekirdek + A7 mimarili tasarruf çekirdeği var. Grafik birimi olarak da Neo üstün. Yazılım desteğinde hangisi üstün söylemeye gerek duymuyorum.
Note 2'ye 4.4.2 geliyor bilmem farkında mısın?
Note 2 çift çekirdek? Emin misin? Buraya bir bak bence. Samsung GALAXY Note II vs Samsung Galaxy Note 3 Neo - Phone specs comparison
Samsung Galaxy Note II vs Samsung Galaxy Note 3 Neo - Cep Telefonları Özellikleri Karşılaştırma

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı