Note 3 Neo ile Note 3 Arasındaki Farklar Nelerdir?

@Silinen üye Note 3 Neo sürümü Note 2 ile aynı donanımı kullanıp Note 3 özelliklerine sahip olan Note 2'nin firmware upgrade'i olan sürümüdür. Yani arada bir tek donanım farkı var, o kadar.
@SURRENTLY LG'nin servis kepazeliklerini hiç duydunuz mu?
@onderbakirtas Nokia X ise alınmaması gereken telefonlardan biridir. Android'e WP teması yüklenmiş sürümü. Birde Google Play engelli. Ne anladım ben öyle Android'den?

Bence Windows Phone 8'li bir ürün tercih edin. Ayrıca sanırım büyük ekran istiyorsunuz.
LUMIA 1320 AKILLI TELEFON (SİYAH) - Vatan Bilgisayar 999TL (%30).

Bilgisayara ise 3000TL kalıyor. Onunla şunu tercih edebilirsiniz.
GE70 NOTEBOOK CORE İ7 2.40 GHZ-16GB-1TB-17.3''-2GB-W8 NOTEBOOK BILGISAYAR - Vatan Bilgisayar 3.089TL (%30).

İyi bir kombine oldu diye düşünüyorum. Eğer +89 TL size fazla gelirse o modelin ekranı küçük olan sürümünü seçebilirsiniz.
GE60 NOTEBOOK CORE İ7 4700MQ 2.40 GHZ-16GB-1TB-15.6-2GB-W8 NOTEBOOK BILGISAYAR - Vatan Bilgisayar 2.699TL (%30).
@SypeR Evet abi. Lumia 1320 alıp bilgisayara para harcamam daha iyi olur ama masaüstü bilgisayar toplayacağım çünkü pek yanımda taşımayacağım ve telefonu dayım pc'yi babam alacak ve dayımdan gidip bana bir tane telefon birde ekran kartı al diyemem o yüzden olmaz. Zaten 2000-2500 tlye iyi bir sistem toplanır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı