Note 3 Q9000 için ROM önerisi

Gaps paketini nereden bulacağım? Bir de attığınız dosya indi bunu ne yapacağım?
@Itechin.g

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam bu dakikadan izlerseniz anlarsınız ben buradan belki bir aşama vs. unuturum. Bu havoc için ama ROM kurma işlemi aynıdır. Fakat ya bir SD Card ile ya bir USB'ya da direkt olarak cihazın hafızasına ROM ve Gaps'i atmanız gerekiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam bu dakikadan izlerseniz anlarsınız ben buradan belki bir aşama vs. unuturum. Bu havoc için ama ROM kurma işlemi aynıdır. Fakat ya bir SD Card ile ya bir USB'ya da direkt olarak cihazın hafızasına ROM ve Gaps'i atmanız gerekiyor.

Tamam hocam videoda anlatıyormuş, Gaps paketinin indirme linkini atar mısınız?
@Itechin.g Havoc atar mısınız?

Son düzenleme:
OTG'de bulunmuyor elimde dosyayı indirip direkt hafızaya atsam sorun olur mu?

O da olur hocam. Başta da dediğim gibi. Yeter ki recovery modda iken dosyaya görün sorun olmaz. Başta bende öyle yapmıştım ama nedense kurulumdan sonra ROM'u silmeme izin vermemişti telefon belki bana özgü bir hatadır.
OTG'de bulunmuyor elimde dosyayı indirip direkt hafızaya atsam sorun olur mu?
@ITechin. G hocam LineageOS error7 hatası verdim havoc deneyeceğim.

Bu işler deneyerek hocam ben ne ROM'lar denedim inanamazsınız.

O da olur hocam. Başta da dediğim gibi. Yeter ki recovery modda iken dosyaya görün sorun olmaz. Başta bende öyle yapmıştım ama nedense kurulumdan sonra ROM'u silmeme izin vermemişti telefon belki bana özgü bir hatadır.

Bu işler deneyerek hocam ben ne ROM'lar denedim inanamazsınız.

@ITechin. G hocam error7 hatasını nasıl çözeceğim?

Geri
Yukarı