Note 3 sm n9000q odin ile ROOT yaparken fail oldu

batuhan361

Hectopat
Daha fazla  
Forumda yeni olduğum için hatalarım olabilir lütfen ceza vermeyin, konum çok önemli tek telefonum var ve hemen kullanmam gerekiyor, lütfen hata yapmış isem düzeltin. Teşekkür ederim.

Cihazım note 3 sm n9000q ve çok iyi kullanmadığım için yavaşlamaya donmaya kasmaya başladı. Herkes root'tan bahsediyordu bende denedim fakat tüm gerekenleri yaptım. Odine girdim telefonum download moddayken pda kısmını da doldurdum ve start dedim. Bir kutucuk doldu ve kırmzı yazıyla fail yazdı. Yardımcı olursanız teşekkür ederim, cihazımı acil kullanmam lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle sammobile sitesine üye olup Stock ROM dosyasını indirmeli. Telefonu download moda alıp Odin programında PDA kısmına stock ROM dosyasını gösterip start diyip yüklenmesini beklemeli.

Böyle durumlarda korkmayın. Tekrar deneyin umarım olacaktır. Bende yaşadım bu sorunları. Tekrar denedim başka kaynaktan indirdim ve başardım. Galaxy Wonder telefonuma 4.4.4 Kitkat yükledim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı