Note 4 15 Ekim 2018 Güncellemesi

Hybrid Theory

Megapat
Makaleler
5
Yer
İzmir
Note 4 telefonuma 5 10 dakika kadar önce bir güncelleme geldi ve doğal olarak şu anda indirildiği için güncelleme notlarını göremedim. Benim gibi Note 4 kullananlar için Android 7 güncellemesi mi gelmiştir acaba ?

Güncellemeyi yükledim ve arayüzde değişen bir şey yok gibi gözüküyor. @BERWAR'ın da dediği gibi güvenlik güncellemesiydi galiba. Güncelleme 600 MB olunca açıkçası benlentim biraz büyüktü :)

Güncellemeyi yaptım. Ama telefonumda ilk kez gördüğüm saçma bir olay oldu. Güncelleme sonrası şarj %18 idi şarja takmıştım gezinirken bir anda şarjda olmasına rağmen her saniye %1 dilim gitti. Ondan sonra %8'e geldiğinde yavaşlayarak aynı şekil devam etti suan 6 dakikadır şarjda %0 güncelleme sonrası böyle bir olayla karşılaştım normalde hiç olmamıştı oysaki.

Güncellemeyi yaptım. Ama telefonumda ilk kez gördüğüm saçma bir olay oldu. Güncelleme sonrası şarj %18 idi şarja takmıştım gezinirken bir anda şarjda olmasına rağmen her saniye %1 dilim gitti. Ondan sonra %8'e geldiğinde yavaşlayarak aynı şekil devam etti suan 6 dakikadır şarjda %0 güncelleme sonrası böyle bir olayla karşılaştım normalde hiç olmamıştı oysaki.
Bende öyle bir durum söz konusu olmadı. Ne kadar işe yarar bilmem ama yapmadıysan bataryayı çıkartıp takabilirsin. Bende güncelleme öncesinde %42 falan iken sarjda güncelledikten sonra %50 falan olmuştu.

Batarya ölmüş gibi duruyor aynı sıkıntı bende de var.

Batarya ölmüş gibi duruyor aynı sıkıntı bende de var.
Benim batarya, telefon alındığı günden beri değiştirilmemişti (2014'te alındı). Belki benim batarya da çoktan bitmiştir ama ben farkında değilimdir. 2 3 defa PUBG girdikten sonra %80'den %30'a kadar düşebiliyor ama günlük kullanımda problem yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı