Note 4 Kendi Kendine Yeniden Başlıyor

392450

Hectopat
Makaleler
1
İyi günler, zamanında çözümünü bulamadığım için bir kenara koyduğum bir Samsung Note 4 telefon vardı. Şimdi buraya yazmak aklıma geldi. Çünkü elimdeki telefonun kamerası kötü her şeyi berbat neyse. Lütfen gidip o telefon kullanılmaz demeyin lazım olmasa her şeyin fiyatı bu kadar fazla olmasa sormazdım. Telefon açıldığından bir süre sonra kendi kendini yeniden başlatıyor telefonun hiçbir problemi yokken durup dururken kendini yeniden başlatmaya başladı. Bunun sebebi ne olabilir? Not: SIM kartı da algılamadı o zamandan itibaren.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben S3 Neo kullanıyorum. Bi ara aynı hatayı bende yaşamıştım. Kapanma sorunu tuşun sıkışmasından dolayı oluyordu. Kapatma tuşunun arkasına sert şekilde vurdukça (açılıp vurmayın) düzeliyordu. Sim kart konusunda ise fikrim yok.

Sadece açılıp kapansaydı batarya derdim ama simkart okumuyorsa anakart gibi görünüyor bu arada simi okumuyor mu yoksa şebekemi vermiyor.

Direkt SIM kartı görmüyor. Telefoncu anteni bozuk dedi bakalım buradan bilgilendiririm.

Antenle SIM kart farklı şeyler anten çekimi sağlar büyük ihtimal SIM yuvasında problem var hafıza kart yuvasıyla birlikte değişen yekpare bir parça değişim olunca düzelecektir ama açılma kapanma olayınıda söyleyin düzelmeyebilir o sorun boş yere SIM kart yuvası için para vermiş olmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı